klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar yardım edin ?

ebrar_5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2011
79
1
Arkadaşlar kafam atamıyorum yardım edin 2,5 yıldır evliyim ve bebek istiyorum klomen kullandım bu ay 2 tane yumurtam gelişti biri 17 m diğeri 18 m ve 03.05.2012 tarihinde çatlatma iğnesi oldum overlite dr. 36 saat sonra ilişkide bulunun dedi bizde bulunduk ve gün aşırı ilişkide bulunduk sizce hamile kalabilecek miyim içim tuaf bir his var yardım edin iğne olupta gebe kalan var mı ne olur yardım edinn bana bebeğim gelecek mi sencee ve bu şekilde hamile kalanlar ne zaman test yaptınızz lütfennn ? ve hamilelik belirtileri neler ne olur kafamda soru soru yoruldumm ? ne zman tst yapmalıyımmm ?

Evt çoğu kişi gebe kalmış Allahın izniyle. Hatta benim PKOlu bir arkadaşım vardı 6 senedir bebeği olmuyordu doktor olmaz diyordu 6 sene dile kolay o da bizde artk olmaz gözüyle bakıyorduk tüp bebek için tedaviye başlıcaklardı tam o ay Klomen ve Ovitrelle çatlatma iğnesi ile gebe kaldı elhamdulillah. :) Inanın bu duyguları yaşayan sadece siz değilsinizz biraz daha sabr. Geçen ay benm yumurtalıklarım 30mm di tatile gittik stresten herşeyden herkesten uzakk iğnede vurulmuştum o kadar emindimki olduğundan ama olmadıı .Sabr sabr sabr.. Evt imtihan zor,çetin ama bol bol dua edelim. Böyle çok daraldığınızda abdest alın inanın rahatlıyor insan. Farklı şeylere yoğunlaşın.

slm canımm.. bende bu ay çatlama iğnesi oldum.. geçen ay 24 ünde olduysan bu ay 21 inde test yaptırabilirsin. benimde 2 tane yumurtam olmuştu. gittim kontrole cumartesi oldum geçen hafta salı günüde kontrole gittim çatladığını söyledi doktor 21 inde test yaptırmamı istedi. geçen ay 24 martta hastalanmıştım klomen kullandım. + ovitrella iğne oldum.şimdide bekliyoruz ..
sana diycem şu benim ilk hamileliğimde klomen ve çatlama iğnesiyle hamile kalmıştım..bel ağrısı çok olmuştu akıntı geliyordu opak renkte çok sıvı değil bunlar hep bendeki belirtilerdi.ve hafif kasıklarımda sancılar vardı öle yani.. Allah hepimize hayırlısını versin..

Çatlama iğnesi olan arkadaşlara ben bişey sormak istiyorum. Bu iğneyi vurulmaktan önceki şikeyetiniz neydi acaba? Adetleriniz düzenlimiydi? bizde bebek istiyoruz, adetlerim düzenli fakat hamile kalamadım. Acaba geçmi yumurtluyorum, yada çatlamıyormu yumurtam:26:

geçen ay klomen+çatlatma iğnesi oldum 18 büyüklüğünde 2 tane yumurtam oluşmuş ama doktor şansın çok yüksek demişti ama tutmadı sonra regliden sonra gittiğimde yumurtalıklarım 26 ulaşmış çok büyümüş kist oluşturur dedi primolut verdi kullandım dün gittim küçülmüş şuanda tekrardan klomen e başlıcam yarın doktor rahim filmine bakalım dördüncü denemeden sonra dedi artık hiç umudum kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…