Gebeliğe Hazırlık Klomen ve Çatlatma iğnesi sonrası belirtilerim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ezolinde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2018
454
307
Merhaba arkadaşlar geçen hafta pazartesi çatlatma iğnesi oldum bugün 8.gün sağ kasığımda ara ara ağrı meydana geliyor. Ve beyazımsı akıntım mevcut normalde adete yakın hep kuru olurum. Göğüslerimden söz etmek bile istemiyorum asla dokunamıyorum aşırı acıyor uçları özellikle. Sizce gebe olma ihtimalim var mı? Yoksa iğne etkisi mi bunlar..

Akıntı ve kasık ağrısı iğnenin etkisidir.göğüs ağrısı oldu mu Bnde onu hatırlamıyorum

Gebe kalabildiniz mi?
Çatlatma iğnesi yalnızca bir tedavi yöntemi değil diye biliyorum .ben çoğu kez çatlatma iğnesi kullandım ama neticede önemli olan yumurtanın oluşması spermle buluşması kalitesi vs .suan hamileyim ama çatlatma iğnesi sayesinde değil

Merhaba arkadaşlar geçen hafta pazartesi çatlatma iğnesi oldum bugün 8.gün sağ kasığımda ara ara ağrı meydana geliyor. Ve beyazımsı akıntım mevcut normalde adete yakın hep kuru olurum. Göğüslerimden söz etmek bile istemiyorum asla dokunamıyorum aşırı acıyor uçları özellikle. Sizce gebe olma ihtimalim var mı? Yoksa iğne etkisi mi bunlar..

Kasik agrim benimde cat ignesinden 1 hfta sonra baslamisti gogus agrisi adetim gecince basladi. Akinti ise benim adet oncesi normalde beyaz akintim olurdu hamileyken oyle bir akintim degilde su gibi cok hafif bi akinti vardi gunde bir kac damla gelir gibi. Ama kimse kimseye tutmuyor insallah hamilesindir🙏

Kasik agrim benimde cat ignesinden 1 hfta sonra baslamisti gogus agrisi adetim gecince basladi. Akinti ise benim adet oncesi normalde beyaz akintim olurdu hamileyken oyle bir akintim degilde su gibi cok hafif bi akinti vardi gunde bir kac damla gelir gibi. Ama kimse kimseye tutmuyor insallah hamilesindir🙏
İnşallah arkadaşım.. pek sanmıyorum ama işte ne yapalım yine de bir ümit.

merhaba arkadaşlar.bende 31 ekim de çatlatma iğnesi oldum onun öncesinde yumurtaların gelişmesi için gonal f 900 iğne kullandım.dün yanı iğneden sonraki 13. gün adet olduğumu öğrendim.çok yıkıldım çünkü kendimi çok hazırlamıştım.benim gibi iğneden fayda görmeyen var mı gebe kalamayacak mıyım bunun 1 adım ötesi nasıl bi tedavi kafam çok karışık.yardım lütfen...

merhaba arkadaşlar.bende 31 ekim de çatlatma iğnesi oldum onun öncesinde yumurtaların gelişmesi için gonal f 900 iğne kullandım.dün yanı iğneden sonraki 13. gün adet olduğumu öğrendim.çok yıkıldım çünkü kendimi çok hazırlamıştım.benim gibi iğneden fayda görmeyen var mı gebe kalamayacak mıyım bunun 1 adım ötesi nasıl bi tedavi kafam çok karışık.yardım lütfen...
1 adım ötesi aşılama o da olmazsa tüp bebek

aşılama nasıl oluyor tam olarak
ben daha önce femara klomen çatlatma iğnesi kullandım. 1 kere klomenel gebe kaldım düşük oldu
şimdi sırada iğnelerle yumurta olgunlaştırıp çatlatma iğnesi vurularak eşten alınan spermlerin sağlıklı ve hızlı olanlarının özel bi yöntemle elenip bi kataterle rahime yerleştirilmesi var . Yani aşılama. bu şekilde oluyor

bnde 6 kasimda oldum catlatma ignemi .bu 2. ayim insalah tutar bu sefer..siz hamile kaldinz mi ?
Merhaba kızlar herkese selam öncelikle. Evleneli bir yıl oldu. Bebek istiyoruz. Doktora gittik bende herhangi bir sorun olmadığı söyledi, eşim için sperm testi verdik. Toplam sperm sayısı 25 milyon, Hareketli sperm sayısı %10, az hareketli %20 ölü sperm sayısı %70 dedi. Geçen ay doktordan klomen ve ovitral iğnesi istedim. İğneyi oldum üzerinden 10 gün geçti ardından test yaptık testim negatif çıktı. Bu konuda tecrübelerini aktarabilelicek birileri var mı acaba. Yardımcı olur musunuz?

X