Klomen tedavisini bıraktıktan sonra adet gecikmesi

Sultan3434

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2019
354
183
34
Kızlar merhaba,
En son şubat ayının ortasında klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştım. Mart ayında adet oldum. Nisan ayında da adet olmam gerekiyordu 4 gün geçti dün peçeteye gelen hafif bi kanamam oldu adet oldum sandım ama olmadım. Klomeni bıraktıktan sonra adet düzensizliği yapıyor mu? Bilgi verirseniz çok sevinirim.

Kızlar merhaba,
En son şubat ayının ortasında klomen ve çatlatma iğnesi kullanmıştım. Mart ayında adet oldum. Nisan ayında da adet olmam gerekiyordu 4 gün geçti dün peçeteye gelen hafif bi kanamam oldu adet oldum sandım ama olmadım. Klomeni bıraktıktan sonra adet düzensizliği yapıyor mu? Bilgi verirseniz çok sevinirim.
Ben de 4 ay kolomen kullanıp bu ay bıraktım 3 gün gecikti ve çok koyu renkti hep.🤔

Demekki klomen tedavisini bıraksak da adet gecikmesi yapıyor. Klomeni 2 ay içmiştim daha kullanmayı düşünmüyorum :KK43:
Merhabalar ben de klomen ictim ama sonic olmadi hic birsey en igi yontem rahim ici filmi bos yere vucudumuza kimyasal ilac almisiz bende rahimico film istediler ama bu durumdan dolayi cektiremedim arkadasim da cocuk sahibi olmak istedi kiz direk film cekti hafif tikaniklik varms sindi bebisi kucaginda

X