Klomen ovitrelle

misafirimm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2024
14
10
23
Merhabalar bu ay yumurta tembelliğim olduğunu öğrendim tedaviye başladım 5 gün sabah akşam olmak üzere klomen kullandım 15 ağustosta ovitrelle çatlatma iğnesi oldum 24 ve 36 saat sonrasını değerlendirdik doktorum duphoston verdi sabah akşam kullanıyorum ilişkiden sonra sağ kasığımda ara ara sancı oluyor yürürken yada hareket ederken tutunma belirtisi olabilirmi bu tedaviyle hamile kalan varmı acaba

Merhaba, bende klomen kullandıktan sonra aynı kasık ağrısını yaşadım ve adetim gecikti. Hamile kaldığımı düşündüm ama yumurtalığımda 55 mm lik kist oluşmuş. Klomen kasık ağrısı ve kist yapabiliyor ama ilk adetle kistler atılıyor. İnşallah siz hamilesinizdir

Merhaba 3 kez çatlatma yaptım klomenle devam etmeyin bidahakine femarayla denemek istediğinizi söyleyin doktora

çatlama ağrısıdır. bende 5 yumurta vardı. doktorum yumurta çok olduğu için batma tarzı ağrının yoğun olacağını söylemisti. 7 gün ladar sürüp gecmisti ağrılar.

döllenme hiçbir sekilde belirti oluşturmaz. iki hücre birleşiyor, ne kadar hissedebilirsiniz ki? 😂 en erken belirti yerleşmede olur. o da döllenmeden 6-7 gün sonra gercekleşir

Y YildiZZZss tekrar kullandızmı aynı ilacı acaba benim bu ay olmazsa doktorum yine aynı tedaviyi uygulayacak galiba
Bu adet döneminde kistin kaybolacağını söyledi muayene edip duruma göre bir ay klomene ara verebiliriz kist kaybolduysa 5. Gün tekrar klomene başlarsın dedi. Şuan adetimin 2. Günü yarın tekrar kontrolüm var yarın belli olacak

Klomenin kötü bir etkisini mi gördünüz acaba. Sizin deneyimlerimiz neydi? Bende tedirginim tekrar kullanıp kullanmama konusunda
Yani sizin rahatsızlığınız tam olarak ne ben bilmiyorum ,ama bende pko var çok yumurta var ama adet düzensizliği yüzünden o yumurtalar atılmadığı için çatlamadığı için kistik görünüm ortada. Bu pko da klomen nerdeyse hiç işe yaramıyor bütün kalitesiz yumurtaları birden gürleştirip sonra bi anda sönüyor hepsi ve içinde bi kaç tane yumurta oluyor oda zaten tutmuyor. Genel olarak doktorlar ezbere iş yapıyorlar işte gidiyorsun hamile kalmak istiyorum olmuyor 1 sene 2 sene oldu dediğin an klomeni yapıştırıyorlar. Herkese aynı ilaç yazıp çizip veriyorlar klomen basit kistler oluşturuyor adetle atılacak kadar oluyorlar. Hem iğneli hem iğnesiz toplam 8-9 ay kullandım. Sonrasında 3 çatlatma denedim olmadı en son çatlamamda femara kullandım tutmayınca bıraktım tedaviyi araya başka şeyler girdi. Mesela femara bana kist yapmadı femara daha çok tercih ediliyor başarı oranı da daha yüksek.

Merhabalar bu ay yumurta tembelliğim olduğunu öğrendim tedaviye başladım 5 gün sabah akşam olmak üzere klomen kullandım 15 ağustosta ovitrelle çatlatma iğnesi oldum 24 ve 36 saat sonrasını değerlendirdik doktorum duphoston verdi sabah akşam kullanıyorum ilişkiden sonra sağ kasığımda ara ara sancı oluyor yürürken yada hareket ederken tutunma belirtisi olabilirmi bu tedaviyle hamile kalan varmı acaba
Merhaba bende bugün ovitrelle iğne yaptım ama doktoruma ulaşamıyorum, ilk gün ilişki gerekiyor mu yasak mıydı bi bilginiz var mı

D dengeliterazi merhaha ilk gün değil ikinci gün demişti doktorum yani 36 saat sonra demişti ben 24 ve 36 saat sonrasını değerlendirdim bekliyorum şuan dün ve bugün damla damla kahverengi leke geldi 4 gündür göğüslerim ağrıyor inşallah ikimizde hamile kalırız bu ay

Allahtan ümit kesilmez bidahaki aylara inşallah. Benimde reglime 4 gün kaldı bekliyorum. İkimiz içinde en hayırlısı olsun inşallah

bende 21 ağustosta iğne oldum normalde dün veya bugün regl olmam gerekiyordu fakat henüz bir belirti yok siz nezaman iğne olmuştunuz
Ben 15 ağustos da iğne oldum Salı gün hasta oldum sandım ama yine iki gün leke geldi bitti (24 25 26 ağustosda da kahverengi lekelenmem olmuştu) hala da hasta olmadım kan vermiştim Salı günü sabah negatif çıkmıştı adet olmak için duphaston da kullanıyorum ama olmadım hala 5 gün gecikti

Ben 15 ağustos da iğne oldum Salı gün hasta oldum sandım ama yine iki gün leke geldi bitti (24 25 26 ağustosda da kahverengi lekelenmem olmuştu) hala da hasta olmadım kan vermiştim Salı günü sabah negatif çıkmıştı adet olmak için duphaston da kullanıyorum ama olmadım hala 5 gün gecikti
Hakkımızda hayırlısı bakalım elbet bigün Allahın izniyle bizde bebeklerimizi kucaklarımıza alıcaz biz bukadar taktığımız için bile olmuyo olabilir insanın elindede olmuyorki

X