Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

Benim dr. rahim filmini 2 kere denedikden sonra istedi ama anlamadığım birşey var dr. ialcı verdikden 6 ay sonra gel demişya yumurta takibi yapmayacakmı yumurtaların büyür ve çatlamazsa kist olusur

evet galiba ayni hap ama fransada oldugum icin adi farkli galiba, evet hapi yazdi ama yumurta takibinden falan bahsetmedi 3 ay devam edecem daha baslamadim adetimi bekliyorum ve 6 ay sonra gelin dedi ama clomid'in yaninda bide 7.gunden baslayip 14.gune kadar devam edecegim bi hap daha yazdi acaba o hap mi catlatmasini sagliyo burda okuyunca benimde kafam karisti hadi rahim filmi istemeden basladi hap tedavisine bi sekilde ama neden 3 yalik verip 6 ay sonra gelin dedi anlamadim simdi off, Allah'im tum isteyenlerin kucagini bos birakmasin

arkadaşlar klomen kullanırken adet öncesi ve sonrası kahverengi akıntılarınız oldumu?ben 3.ayıma başladım ama bu ay adetimin 3.ve .günü sürekli kahvrengi akıntı geldi...

............

Son düzenleme:
kızlar geçen ay ilk kullandıgımda klomeni çok kasıklarım,belim ve gögüslerim şişip hassaslaşmıştı bugün 3 günüm ama hala bu belirtiler yok kafam karıştı acaba ilaç işe yaramıyormu diye düşünmeye başladım yardım ederseniz sevinirim.

merhba arkadaslar aranıza yenı katıldım bende klomene basladı ve ılk kutumu bitrdim ıgnede vurundum bakalım ne olcak

zamanı gelınce olacaktır.beklemesını bilmek önemli olan

Kızlar yarın çatlatma iğnemi olucam inşalah, 2 tane hem de. Bakalım sonuç nasıl olacak? Ya bu pregnyl iğneyi bulmak ne zormuş. Pırlanta sanki, fiyatı da pahalı bişi değil, niye bu kadar saklanıyo anlamadım kızlar ya.

Ya sorma varsa da vermiyorlar, devamlı müşterileri için saklıyorlarmış. Eczacı bayanın elinden çocuğunu aldım sanki, aynı böyle bir tavırla karşılaştım.

..............

Son düzenleme:
Kızlar bugün çatlatma iğnemi (pregnyl 2 tane) oldum, şimdi kaç saat sonra çalışma yapamız gerek? Doktor pazar başlayın dedi ama saati belli mi? Rabbim hepimizin hakkında en hayırlısını versin.

canım bende carsamba vurundum iğnemi
dr um gun asırı bırlıkte ol dedi bu gece ol ve 24 saat sonra 36. saattede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…