Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

Canım geldim, pazar, pzt, salı sonra da gün aşırı devam et dedi, regle kadar. Bunu mu sormuştun? Tam anlayamadım da.

anladım canım benm dr um sadece bu hafta gun asırıılışki dedi

anladım canım benm dr um sadece bu hafta gun asırıılışki dedi

Sonra ne olacakmış peki? Bence sen işini sağlama al, adete kadar günaşırıya devam edelim inşallah. Hakkımızda en hayrılısı olsun.

Kızlar çatlatma iğnesi ağrı yapıyor mu? Benim kasıklarımda ve bacaklarımda felaket bir ağrı var.

ARKADAŞLAR 5 günlük bi aradan sonra herkese meraba dış gebelikten şüphelenmeleri doğruymuş cumadan beri hastanede yatıyorum bebek küçük olduğu için ilaç tedevisine başladılar kürtaj yapıp ilaçlıyorlar hayati tehlike yapıyormuş dış gebelik evde tek kalma dedi dr heran damarlar ve tüpler patlayabilirmiş dua edin de ilaç tedavisi oumlu sonuç versin yoksa ameliyat yapıp tüplerden birini alacaklar allahım tam kavuşmuşken hüsran çok kötü..

slm arkadaşlar öncelikle başak çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim.merak etme allahın izniyle hiç bişi olmaz inş.tekrardan hamile kalırsın en kısa zamanda.bende 1 yıl oldu evleneli bu ay tedaviye başladık yumurta tembelliği varmış.ganophen kullandım ve çatlatma iğnesi verdi.bugün adetimin 14, günü yumurtam 2 tane olmuş biri sağda diğeri solda 14 mm ve 1 mm perşembe gel bakalım ona göre iğne vuralım dedi. bu ay ilk olduğu için tecrübem yok sizce nasıl bu durum?

meleğim merak etme canım senin durumun benle aynı gerçi beni tedavimin 3. ayında yumurtam oluşmuştu 2 tane aynı senin gibi 14 mm ve 11 mm
dr 3 gün sonra tekrar gel büyürse çatlatırız dedi çünkü çatlakmak için en az 18 mm olması gerekiyor gittim biri büyümemiş diğeri 20.2 mm olmuştu çatlama iğnesi ile çatlattık ve 10 gün sonra gittiğimde hamile olduğumu öğrendim şimdi 5 aylık oldu 4 ayımız kaldı kavuşmaya
canım inş sen de benim gibi hemen hamile kalırsın yumurtanın oluşması çok güzel canım çatlatınca gün aşırı ilişki unutma :))
isteyen uğraşan herkesin biran evvel dileklerine kavuşması dileğimle...

ARKADAŞLAR 5 günlük bi aradan sonra herkese meraba dış gebelikten şüphelenmeleri doğruymuş cumadan beri hastanede yatıyorum bebek küçük olduğu için ilaç tedevisine başladılar kürtaj yapıp ilaçlıyorlar hayati tehlike yapıyormuş dış gebelik evde tek kalma dedi dr heran damarlar ve tüpler patlayabilirmiş dua edin de ilaç tedavisi oumlu sonuç versin yoksa ameliyat yapıp tüplerden birini alacaklar allahım tam kavuşmuşken hüsran çok kötü..

Başakcığım bende seni çok merak ediyordum canıımm bu kadar uzun süredir girip haberde vermeyince korktum bende korktuğum başıma geldiiiiii canıımm daha bebişlerimiz olacak sakın bu olay seni ümitsizliğe düşürmesin tamammı:teselli:

edhak cnm çok sağol cvbın için hamiş olmana da çok sevindim.allah tüm isteyenlere nasip etsin.benimde bu ay ilk tedavim o yüzden biraz paniğim banada 2 gün sonra gel dedi perşembe gitcem adetimin 16,günü oluyo iğneyi vururuz dedi bakalım hayırlısı inş. bende hamile kalırım hemen.

gittiğim hastaneden çıkamadım zaten çok tehlikesi varmış 10 gün boyunca uzan dedi 13 ve 16 sında kontrole gidecem ilaç etkisini göstermiş mi diye bakacaklar yoksa ameliyatla tüplerden birini alacaklar çok sancım var zaten daha önce dış gebelik geçiren var mı

kızlar Allah isteyen herkeze nasip etin inşallah bu güzel duyguyu..
bende prolaktin fazlalığı vardı bunun için dostinex diye bir ilaç kullandım.daha 2 hafta oldu ama kendimde bariz düzelmeler görüyorum.sizlere birşey danışmam gerekiyor.dün adetimin 11.günüydü doktora gidip yumurtalalarm hakkında bilgi edinmek istedim.ultrasonda en küçüğü 15mm en büyüğü 19mm tam 6 yumurtam çıktı.doktor da bende inanamadık doktorum çoğul gebelik riskinden bahsetti.bazı bayanlarda böyleymiş ırsi olabilir dedi.perşembeye gidicem yine bugün mayene yokm uş daha da büyüyecekler:KK43:(ben ne yapacağım kızlar?normal mi bu?

başakcım öncelikle çok geçmiş olsun canım..inşallah bir dahaki sefere bebeğin olması gereken yere yerleşir.bir arkadaşım dışgebelik geçirdi onun bilemediler.eve yollamışlar normal diye.sonra birden acayip bir sancıyla bayılmış meğerse tüplrden birinde patlamış.:KK43:hemen ameliyat tüplerden birini ve yumurtalığı aldılar tabi:KK43:((çok zor bir durum.devamlı kotrol altında ol.

nesemese canım yumurtan çatlarken öyle bir sancı hissedilir

kızlar dr geldim yumurtalık kontrolüm vardı sag tarafta iki tane 18 22 mm ikitane var sol büyük ihtimalle çalışmıyor aşılama yapalım hemen istersen dedi başka merkeze gönderi 250 ytl istediler birde igne olacaksın hemen e benim zaten kendiliginden çatlıyor aşılamada yüzde 20 şans veriyor acaba sadece ignemi vurunsam yoksa dogal yoldan olmasını beklesem bilemiyorum dr her an çatlaya bilir dei eşimde dogal yoldan deniyelim dedi karasızım bana yardımcı olurmusunuz.

arkadaşlar hepinize en iyi dileklerimi gönderiyorum aranıza yeni katıldım ve yazdıklarınızın hepsini okudum gerçekten çok faydalı konulara değiniliyor. hepinizin bir an önce bebeklerinize kavuşmanız dileğimle

X