Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

eköseoğlu canım ben hala hasta olmadım.yarını beklicem.yarına kadar olmazsam kan testi yaptırcam.klomen bazen kist yapıyo ya diyorum acaba bendede olduda ondanmı adet olmuyorum diye düşünüyorum.kist oluştuysa ağrı falan olurmu acaba.bende yok ama kafamı kurcalıyor

eköseoğlu canım ben hala hasta olmadım.yarını beklicem.yarına kadar olmazsam kan testi yaptırcam.klomen bazen kist yapıyo ya diyorum acaba bendede olduda ondanmı adet olmuyorum diye düşünüyorum.kist oluştuysa ağrı falan olurmu acaba.bende yok ama kafamı kurcalıyor

canım inş. hamilesindir ama neden kötü şeyler düşünüyorsun inş. kist falanda yoktur sende biliyorsunki evde yapılan testlerin doğruluk oranı düşük sen bekle canım kötü düşünme yarın kan testini yaptır ve hemen haber ver bak başak 84 hamile inş. bu ay sendende duyarız bu güzel haberi güzel düşün ve güzel haberler ver olurmu canımmm:teselli:

desertrose canım inş. hamilesindir ve eşine güzel bir babalar günü hediyesi olur bu bebek

ah canım inşallah öyledir.babalar günü hediyesi veririm hemde eşimin bu ay doğum günü v ar.doğum günü hediyeside olur.inşallah başak84 gibi bende hamileyimdir.yarın sonucu ilk size haber vericem.bu ay hamile isem rahim filminin faydası olmuş demektir.doktorum küçük yapışıklıklar açılmıştır.hamile kalman kolaylaşır demişti.

ah canım inşallah öyledir.babalar günü hediyesi veririm hemde eşimin bu ay doğum günü v ar.doğum günü hediyeside olur.inşallah başak84 gibi bende hamileyimdir.yarın sonucu ilk size haber vericem.bu ay hamile isem rahim filminin faydası olmuş demektir.doktorum küçük yapışıklıklar açılmıştır.hamile kalman kolaylaşır demişti.

hadi canım inş. güzel haberlerini bekliyoruz güzel haberler bize moral oluyor bak başak84 pcolu ve 2. denemesinde oldu bebeşi

inşallah canım yarın ilk işim sana haber vermek.ama anca akşama olur heralde.gündüz evde değilim.

başak84 bak hamile oldummm diye bizi unutmak buraya girmemek yok tamammı bide bizede dua et olurmu miden bulandıkca falan bizide hatırla tekme atınca diyeceğim ama inş. o zamana bizde hamile oluruz

başak84 bak hamile oldummm diye bizi unutmak buraya girmemek yok tamammı bide bizede dua et olurmu miden bulandıkca falan bizide hatırla tekme atınca diyeceğim ama inş. o zamana bizde hamile oluruz

hiç unuturmuyum işten gelince ilk iş hemen buraya bakıyorum ben inanıyorum ki istenilen şeye eninde sonunda ulaşılıyo tıp ta çok ilerledi size daima dua edecem ve bu dualarda karşılıksız kalmayacak eminim

hiç unuturmuyum işten gelince ilk iş hemen buraya bakıyorum ben inanıyorum ki istenilen şeye eninde sonunda ulaşılıyo tıp ta çok ilerledi size daima dua edecem ve bu dualarda karşılıksız kalmayacak eminim

sağol canım darısı bebeğini sağlıkla kucağına almana

merhaba kızlar buay sabahları 2 tane alıcam klomeni drsöyledi bakalım kaçtane yumurta oluşucak.çin takvimine göre buay hamiş olursam kız diyor bu takvim hakkında bana bilgi verrirmisiniz bir arkadaş yaşınızın üzerine 9 ay ekleyip öyle bakın demiş ama hamile kalındıgı aydan hesaplanmıyormu benmi yanlış baktım yoksa

Kızlar bugün doktora gittim, ultrasonla baktı nurtopu gbi bir yumurtam varmış, 18mm dedi. Cumaya tekrar gel, 20mm olsun dedi. Kızlar 18mm az mı? Klomen bittikten 2 gün sonra gel demişti, ben de neler oluyor hiç anlamıyorum da ondan size soruyorum. Klomeni ilk kez kullanıyorum. Şimdi bu 18mm iyi bişi mi? 20 mm olunca çatlatma iğnesi mi yapacak ki? Başak84 canım çok tebrik ediyorum.

Kızlar bugün doktora gittim, ultrasonla baktı nurtopu gbi bir yumurtam varmış, 18mm dedi. Cumaya tekrar gel, 20mm olsun dedi. Kızlar 18mm az mı? Klomen bittikten 2 gün sonra gel demişti, ben de neler oluyor hiç anlamıyorum da ondan size soruyorum. Klomeni ilk kez kullanıyorum. Şimdi bu 18mm iyi bişi mi? 20 mm olunca çatlatma iğnesi mi yapacak ki? Başak84 canım çok tebrik ediyorum.

canım nekadar güzel işte yumurtan büyümüş gebe kalma şansın bence çok yüksek.benimki ilaç bittikten sonra kontrolümde 12mm demişti bugünde 14mm diyor dr bende anlamadım bugün tine başladım klomene 2tane içtim 11 haziranda kontrole çagırdı hadi bakalım .

canım nekadar güzel işte yumurtan büyümüş gebe kalma şansın bence çok yüksek.benimki ilaç bittikten sonra kontrolümde 12mm demişti bugünde 14mm diyor dr bende anlamadım bugün tine başladım klomene 2tane içtim 11 haziranda kontrole çagırdı hadi bakalım .

Canım ya doktora sormayı unutmuşum, peki bu yumurtayı ölçüyorlar da bu yumurta şuanda nerde? Yumurtalıkta mı, rahimde mi, tüplerde mi? Aklım buna takıldı şimdi de. Çatlatma iğnesi ne zaman yapılıyo? Şimdi biz yumurtladık mı yani? Hayırlısıyla seninki de yolunda gider inşallah.

güzelim zannedersem senin yumurtan yumurtalıgında olması gerekiyor yoksa dr nasıl ölçebiliyor büyüklügünü çünki vajinal ultrasonla bakıyor.çatlatma ignesi vermedi bana dr kendisi çatlayacak dedi ama buay ne olur bilemem bu sabah başladım klomene ikinci ayımdayım 11 haziranı bekliyecegim benimkilerde büyür inşalah allah gönlüne göre versin güzelim.

güzelim zannedersem senin yumurtan yumurtalıgında olması gerekiyor yoksa dr nasıl ölçebiliyor büyüklügünü çünki vajinal ultrasonla bakıyor.çatlatma ignesi vermedi bana dr kendisi çatlayacak dedi ama buay ne olur bilemem bu sabah başladım klomene ikinci ayımdayım 11 haziranı bekliyecegim benimkilerde büyür inşalah allah gönlüne göre versin güzelim.

Canım ya yumurtalıklar kendinden çatlarsa çatlar çatlamazsa dr. iğne yapması lazım yoksa büyüyen yumurtalıklar çatlamazsa kist olusuyo dr. nereden biliyormus çatlayacağını kontrollere çağırdımı ki seni çatladımı diye

Son düzenleme:
eköseoğlu canım naber ben çok kötüyüm.kan testine gerek kalmadı akşam adet oldum.moralim sıfır.akşam ağlamaktan gözlerim şişti.

eköseoğlu canım naber ben çok kötüyüm.kan testine gerek kalmadı akşam adet oldum.moralim sıfır.akşam ağlamaktan gözlerim şişti.

üzülme canı ya başka aya inşallah adetin geçmişmiydi canım ....

bende sabah test yaptım negatif çıktı adetim 3 gün geçti halada gelmedi ...

inşallah ren kısa zamanda anniş oluruz hayırlısıyla...

desteğin için sağol canım.2 sinde olmam gerekiyodu dün akşam oldum.hiç gecikmezdi ilk defa bu ay gecikti.bu ay rahim filmi çektirmiştim ondan oldu galiba.arkadaşım inş. sen hamilesindirde seviniriz canım.

Canım benim çok üzüldüm ya çok umutlanmısdım adetim hiç geçmedi deyince ama herşeyin hayırlısı değilmi canım demekki daha zamanı var

X