Klomen kullandım ama test pik olmadı

Bu gün döngünün 13. gün bakalım yarın randevu ne diyecek doktor . Nasıl bi yol izledi doktorunuz yumurta gözükmeyince
birkaç gün daha kontrol etti. şimdi kontrolden geldim, bugun adetin 19.günü ama büyüyen tek bi yumurta bile yok. bu ay boşa gitti. diğer ay çift doz klomen dedi ama hiç o kafada değilim. psikolojim çok bozuldu gitmek istemiyorum uzun süre

Ümidini kesme canm bence devam et ilaçlarına bu ilaçlar hep 1 2 ay sonra etki gösteriyormuş

Ümidini kesme canm bence devam et ilaçlarına bu ilaçlar hep 1 2 ay sonra etki gösteriyormuş
Çift doz derken sabah akşammı ben sabah akşam içtim zaten

Hmm anladm canm yarın bende gidecem bakalım merak ediyorum ya . Bu gün yapmadım ovülasyon moralim bozuluyor diye. Seninde ksıklarında belinde yanma hissettinmi. 2 3 gündür ben bunu yaşıyorum
bu sorunun belli bi cevabı yok aslında. bende bi ay cok fena sancı olmustu diğer a sıfır hiçbişey hissetmedim.. vucudun tepkisine bağlı belirsiz durum

bende klomen kullandım dr yumurtaya baktı 1 ad yumrta adetin 10. günü 26mm olmuş iğne vermedi kendisi bu akşam çatlayacak gibi duruyor dedi ama yumurta görünmesine rağmen eve gidince hemen ovulasyon testi yaptım silik çıktı ne olacak bilmiyorum bende bakalım. kiste dönüşür yazmış herkes ama dr çok güzel bu ay umutluyum senden adetin 1 gün bile geçse hemen test yapıyorsun dedi kistten falan bahsetmedi hayırlısı bakalım

Silikleştiyse sen eve gelene kadar çatlamış 3 4 gün sık sık değerlendirseydin

23 mm iyi demiş ne güzel bana da 26 mm e iyi dedi iğne vermedi bakalım ne olacak
Herkes 20 üstü olmaz diyor ama benim doktorum 23 ü görünce benim istediğimde buydu 1 yumurta ve yeterli olgunlukta olmasını istiyordum dedi . Hemen eve gecer geçmez iğneni vur dedi . Patlamaya hazır bomba gibi bekliyor yumurtan dedi bakalım bu gün iğnenin 6. Günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…