Klomen kullananlar

İlk defa mi kullanıyorsunuz ?

6 aylık yumurta takibi sürecim oldu.5 ay femara son 1 ay klomen kullandım hiç çatlatma iğnesi olmadım yumurtam kendiliğinden catlıyordu 17-18 mm oluyordu kontrollerimde

Bilemiyorum benim yumurta takibim yapılmadı hiç.
Peki kaçıncı gün 29 ml oldu yumurtaniz ?
Adet dongunuz kaç gün ?
Yani 28 günde bir adet oluyorum 15. Gün ağrım oldu 16. Gün hafifledi o aralar çatladı haftasonua denk geldi doktor zaten ilişki demişti o ara ilişki oldu iğne falan kullanmadm ben doktor gerek duymadı

Bilemiyorum benim yumurta takibim yapılmadı hiç.
Peki kaçıncı gün 29 ml oldu yumurtaniz ?
Adet dongunuz kaç gün ?
15. Gün doktor çağır di takip icin yumurtam 29 ml di akşamına da zaten şiddetli kasık ağrım oldu zaten yumurtamin catlayacagni anladm doktor da ilişki olsun haftasonu demisti o günü değerlendirdik

Peki Sizde belirlenen sorun neydi
Bizde belirlenen bir sorun yoktu. 4 yıldır evliyim 2,5 yıldır bebek deniyorduk olmadı . 2,5 yıl içerisinde 1. Yıl deneme sonrası ilaçlı film ile 8 mm polip çıktı operasyon oldum sonrasında hemen 5 ay femara ile yumurta takibi yapıldı son 1 ayda klomen ile herhangi bir sorun yoktu çatlama yumurtlama ile ilgili Suan tüp bebek iğne aşamasındayız

bana umut ol ya inşallah hemen tutsun. benm solda hiç yumurta yok sağda 2 tane buldu ama biri 1 mm diğeri 7 mm dedi yumurtalar hep bu kadar az mı oluyor bizde mi böyle
Canım benim ilk kullandığımda da böyle olmuştu benimde sağda hiç yok solda oluşmuştu 2adet birisi kist olmuş diğeri ise 9mm büyümüştü ikinci ay dozu arttırdı Dr. Yine iki yumurta oluştu çatlatma iğnesi yaptım şuan beklemedeyim bakalım hayırlısı artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…