Klomen kullananlar

izmirlibjkkartal

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2020
2.253
4.181
Direk konuya giriyorum ben bu ay klomen kullandm 8. Gunu dr çağırdı vajnal us sonucunda 2 yumurta ve 7 mm digeriyse 1 mm çıktı yani aslında bende yumurta tembelliği varmis ve büyümüyormus. telefon uygulamamdaki güne göre sözde yumurtalama günümdü ama hicte oyle değilmiş. Sonra dr bana tekrar klomen yazdi üstelik 2 kutu birden günde 4 adet 3 gün sonra tekrar muayene dedi. Klomeni regl dışında ilk kez kullanacağım bu şekilde tedavi geçiren var mi aranizda dr çatlatma ignesi verecekti büyümedigi icin vermedi. Siz yumurta büyütmek için neler kullandınız sonuç alan var mi

Bende pcos var. Yumurtam klomen ile büyümedi doktorum femara verdi. Onunla 20 ve 22 mm iki tame yumurtam oluştu fakat döllenmedi. İlaç sürecinde kür yapan arkadaşlarımız var ama her bünyede aynı etkiyi göstermiyor. En iyisi sağlıklı beslenmek, gerekli takviyeleri almak ve bol bol incir yemek. Ha bu arada ben sigara kullanıyorum ilaç içtiğim dönemde günde 5-6 taneden fazla içmemeye çalışıyorum.

Ayrıca Arete Women diye bir vitamin takviyesi verdi doktorum onu kullanıyorum. Baya etkili olduğunu da düşünüyorum.

benimde bu ay öyle oldu. normalde çok hızlı ve fazlaca büyüdügünü biliyodum meger tam tersiymiş. adetin 13.günü 13mmdi 2günde 1mm büyüdü sabırla takip ettik 17.günü 15mmdi doktor 3gün sonra gel yine olmadıysa öbür ay gonal f başlatcam dedi. gittim 20.günü 20.. olmuştu bir anda.. şaka gibi. ekstra bişey kullanmadım sdce 5gün 2şer klomen aldım bide inofolic combi içiyodum. şansa son gün tam boyutunda yakaladık ama bi işe yaramadı orası ayrı. sanırım kiste dönüştü a rada sancı yapıyo bıktım valla komple kesip alsalar derdim kalmaz

Bende klomen kullandım ilk ay 1 kutu kutlandım büyümedi yumurtam bu ay 2 kutu dediğin gibi 4 adet kullandım regl bitince 3. Gün doktora gittim 14 mm di 4 gün sonra bidaha gel dedi gittiğimde 17 mm olmuştu pazartesi yani dün çatlatma iğnesi oldum sabırla bekliyorum şimdi

bende regl gecikmesi yok fakat pkos görüntüsü ve hormon testlerinde böyle bir belirti olduğunu söyleedi dr. Asos pıkos adında bir ilaç verdi 1 aydır bende bunu kullanıyorum günde 4 klomende baya fazla geldi ama kulananlar varmış ve bende sigara içiyorum günde 10 adet ne yazıkki bu süreçte o kadar stresliyim ki bırakmayı hiç düşünmüyorum

bana umut ol ya inşallah hemen tutsun. benm solda hiç yumurta yok sağda 2 tane buldu ama biri 1 mm diğeri 7 mm dedi yumurtalar hep bu kadar az mı oluyor bizde mi böyle

valla bende çok bıktım her ay hüsran çok yoruldum artık ama her dr gittiğimdede başka bir sorun çıkıyor anlamadım

valla bende çok bıktım her ay hüsran çok yoruldum artık ama her dr gittiğimdede başka bir sorun çıkıyor anlamadım
bir kaç ay önce benimde öyleydi ama sorun dr dan kaynaklıydı para akıtmak için aman kanında mikrop var test ver yok tüplere bakalm hsg ödemesi yap yok smear alcam ödemeyi yap gel hofff olmayan şeyleri gösterip bi dünya para döktürtmüştü bana mehhh

Sigarayı olabildiğince azalt canım çok etkiliyor yumurtlamayı. Benim doktorum bırak dedi direkt ama bırakamıyorum o yüzden en minimum seviyeye indiriyorum. Yaşın kaç bu arada

bana umut ol ya inşallah hemen tutsun. benm solda hiç yumurta yok sağda 2 tane buldu ama biri 1 mm diğeri 7 mm dedi yumurtalar hep bu kadar az mı oluyor bizde mi böyle
Bende pkos var yumurtam çok ama gelişmiyordu yumurta üretici ve yumurta geliştirici besinler tüketebilirsin mesela ceviz minareli yüksek soda ( sırma ) fındık muz elma bu tarz şeyler meyve sevmiyorum ben ama ilk ay yumurtam gelişmedi dediğim gibi 2. Ay şuan öehve yedim yumurta geliştirmek için beslenmeme özen gösterdim inanıyorum sende İnan herşey güzel olacak olumsuz sonuçlansa bile bu ay pes etmek yok bu ay olmadıysa diğer olacak

evet hep paraya sömürmeye dayalı ilerleyen bir sistem var bu işlerde. defalarca sperm testi hsg ler hormon testleri yumurtlama ilacları yok özel takviyeler birsürü para gitti valla. tek sevndiğim nokta şu en azından diyorum yumurtlamadğımdan artık eminim en azından bir sorun bulundu. sebepsiz olması çok daha zordu çnkü bilmiyordum sanyodom yumurtalarm çok ve sağlıklı ama hiçte öyle değilmiş bundada var bir hayır insallah şimdi bu sürec yumurta büyütme sürecide yıllarımı almaz tek duam bu

Merhaba doktorunuz Arzu hanım mı hala avcılarda doktor arıyorum ve her gittiğim doktor farklı birşey söylüyor artık biri ile devam etmek istiyorum önerir misiniz

Merhaba doktorunuz Arzu hanım mı hala avcılarda doktor arıyorum ve her gittiğim doktor farklı birşey söylüyor artık biri ile devam etmek istiyorum önerir misiniz
Doktorum medicana arzu kublay 1 senedir cok memnunum ve cok güveniyorum arzu hanım sayesinde bendeki tüm sorunlari öğrendik

Bende klomen kullandım adetin 5. Günü günde iki defa şeklinde kullandim adetin 13. Günü çağırdı iki tane yumurtam 22 mm ulaşmıştı biriside 11 mm di . İki gün sonra tekrar gel dedi gittim ve biris 29 ml olmuştu biriside 25 ml sonra hafta sonuna girececkti çatlama olabilir ilişki olsun dedi pazartesi tekrar gel dedi gittim 29 ml olan çatlamış diğeri henüz catlamamis oda 24 saati geçmez çatlar dedj ama emin olalm dedi yarın tekrar gel dedi . Daha sonra sindada duphanston ilaç verdi onu kullanmaya başlayacağım 10 gün boyunca

İnşallah son ilaclarimiz olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…