Klomen kullananlar

Bende klomen kullandım adetin 5. Günü günde iki defa şeklinde kullandim adetin 13. Günü çağırdı iki tane yumurtam 22 mm ulaşmıştı biriside 11 mm di . İki gün sonra tekrar gel dedi gittim ve biris 29 ml olmuştu biriside 25 ml sonra hafta sonuna girececkti çatlama olabilir ilişki olsun dedi pazartesi tekrar gel dedi gittim 29 ml olan çatlamış diğeri henüz catlamamis oda 24 saati geçmez çatlar dedj ama emin olalm dedi yarın tekrar gel dedi . Daha sonra sindada duphanston ilaç verdi onu kullanmaya başlayacağım 10 gün boyunca
İlk defa mi kullanıyorsunuz ?

Direk konuya giriyorum ben bu ay klomen kullandm 8. Gunu dr çağırdı vajnal us sonucunda 2 yumurta ve 7 mm digeriyse 1 mm çıktı yani aslında bende yumurta tembelliği varmis ve büyümüyormus. telefon uygulamamdaki güne göre sözde yumurtalama günümdü ama hicte oyle değilmiş. Sonra dr bana tekrar klomen yazdi üstelik 2 kutu birden günde 4 adet 3 gün sonra tekrar muayene dedi. Klomeni regl dışında ilk kez kullanacağım bu şekilde tedavi geçiren var mi aranizda dr çatlatma ignesi verecekti büyümedigi icin vermedi. Siz yumurta büyütmek için neler kullandınız sonuç alan var 6

Direk konuya giriyorum ben bu ay klomen kullandm 8. Gunu dr çağırdı vajnal us sonucunda 2 yumurta ve 7 mm digeriyse 1 mm çıktı yani aslında bende yumurta tembelliği varmis ve büyümüyormus. telefon uygulamamdaki güne göre sözde yumurtalama günümdü ama hicte oyle değilmiş. Sonra dr bana tekrar klomen yazdi üstelik 2 kutu birden günde 4 adet 3 gün sonra tekrar muayene dedi. Klomeni regl dışında ilk kez kullanacağım bu şekilde tedavi geçiren var mi aranizda dr çatlatma ignesi verecekti büyümedigi icin vermedi. Siz yumurta büyütmek için neler kullandınız sonuç alan var mi
6 aylık yumurta takibi sürecim oldu.5 ay femara son 1 ay klomen kullandım hiç çatlatma iğnesi olmadım yumurtam kendiliğinden catlıyordu 17-18 mm oluyordu kontrollerimde

Bilemiyorum benim yumurta takibim yapılmadı hiç.
Peki kaçıncı gün 29 ml oldu yumurtaniz ?
Adet dongunuz kaç gün ?
Yani 28 günde bir adet oluyorum 15. Gün ağrım oldu 16. Gün hafifledi o aralar çatladı haftasonua denk geldi doktor zaten ilişki demişti o ara ilişki oldu iğne falan kullanmadm ben doktor gerek duymadı

Bilemiyorum benim yumurta takibim yapılmadı hiç.
Peki kaçıncı gün 29 ml oldu yumurtaniz ?
Adet dongunuz kaç gün ?
15. Gün doktor çağır di takip icin yumurtam 29 ml di akşamına da zaten şiddetli kasık ağrım oldu zaten yumurtamin catlayacagni anladm doktor da ilişki olsun haftasonu demisti o günü değerlendirdik

Peki Sizde belirlenen sorun neydi
Bizde belirlenen bir sorun yoktu. 4 yıldır evliyim 2,5 yıldır bebek deniyorduk olmadı . 2,5 yıl içerisinde 1. Yıl deneme sonrası ilaçlı film ile 8 mm polip çıktı operasyon oldum sonrasında hemen 5 ay femara ile yumurta takibi yapıldı son 1 ayda klomen ile herhangi bir sorun yoktu çatlama yumurtlama ile ilgili🤔 Suan tüp bebek iğne aşamasındayız

bana umut ol ya inşallah hemen tutsun. benm solda hiç yumurta yok sağda 2 tane buldu ama biri 1 mm diğeri 7 mm dedi yumurtalar hep bu kadar az mı oluyor bizde mi böyle
Canım benim ilk kullandığımda da böyle olmuştu benimde sağda hiç yok solda oluşmuştu 2adet birisi kist olmuş diğeri ise 9mm büyümüştü ikinci ay dozu arttırdı Dr. Yine iki yumurta oluştu çatlatma iğnesi yaptım şuan beklemedeyim bakalım hayırlısı artık

X