Klomen kullananlar

stronger1905

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2022
3
1
29
Arkadaşlar merhaba ben klomeni iki aydır kullanıyorum ilk klomen kullandığımda geçen ay adet gecikmem olmadan daynamayıp test yaptım ve beta hcg 16.95 çıktı iki gün sonra tekrar test yaptığımda 24.74 olmuştu birkaç gün sonra da malesef kanamam oldu ben düşük yaptım zannettim ama doktor bana sen zaten hamile değişdin ilacın etkisiyle beta hcg yükselmiş dedi bu ilaç ve iğneden sonra hep böyke yanıltıcı sonuçlar mı çıkıyor başına gelen var mı bu durum acaba yardımcı olursanız sevinirim bu ay da bekliyorum inş sonuç alırım

Arkadaşlar merhaba ben klomeni iki aydır kullanıyorum ilk klomen kullandığımda geçen ay adet gecikmem olmadan daynamayıp test yaptım ve beta hcg 16.95 çıktı iki gün sonra tekrar test yaptığımda 24.74 olmuştu birkaç gün sonra da malesef kanamam oldu ben düşük yaptım zannettim ama doktor bana sen zaten hamile değişdin ilacın etkisiyle beta hcg yükselmiş dedi bu ilaç ve iğneden sonra hep böyke yanıltıcı sonuçlar mı çıkıyor başına gelen var mı bu durum acaba yardımcı olursanız sevinirim bu ay da bekliyorum inş sonuç alırım
Klomen ve çatlatma iğnesi ise tedavi çatlatma iğnesi HCG içerir ondan değer öyle çıkmış olabilir

Teşekkürler peki her kullanımda bu şekilde mi oluyor o zaman hep yanıltıcı sonuçlar çıkar
İğne kaynaklı o düşük falan değil tedavide iğne kullanımda evet o değerleri görürsünüz yanıltıcı değil aslında ilk ise bilmiyor olabilirsiniz klomen yumurta büyütmek için iğne çatlaması için gebeliğe yardımcı olmak adına

Bende ilk defa bu ay kullanıcam bugün regl birinci günü ben 3. Günü başlıcam günde 2 tane alıcam doktorum öyle dedi siz nasıl kullandınız neler yaşadınız ilaç herhangi bi etki yaptı mı sizde biraz bahseder misiniz?

Bende ilk defa bu ay kullanıcam bugün regl birinci günü ben 3. Günü başlıcam günde 2 tane alıcam doktorum öyle dedi siz nasıl kullandınız neler yaşadınız ilaç herhangi bi etki yaptı mı sizde biraz bahseder misiniz?
Yani ben pek bir yan etkisini görmedim çok şükür herkeste değişebilir tabi

Kızlar bnde bu ay kullanıyorum bugün bitti günü bnde sadece çok sinir ve duygusallık yaptı başka Bi yan etki yapmadı klomen bittikten kaç gün sonra yumurta çatlıyor bilgisi olan var mı

merhaba ben 1 ay klomen kullandım iğneyi karın bölgesinden yaptırdım hiç acımadı hiç bir belirti olmadı ama malesef kist oluştu 2 ay beklemek zorunda kaldım doğum kontrol kullandım gitti şimdi femera kullandım ama herkeste farklı sonuçlar oluyor tabi ama dok kontrolllerinizi aksatmayın derim

Merhaba, Ben klomeni 4 aydir kullaniyorum.4. ayinda hamile kaldim.Benimde yaklasik 1 aya yakin ara ara kanamam lekelenme seklinde oluyor 3 gun ust uste dijital gebelik testi yaptim hepsi poziitif doktor zamanim 2 gun sonra yaniltici olsaydi ilk 3 ay da ayni durum olurdu.ilk 3 ay neden negatifte 4.pozitif.?? Yorumunu okuyunca bir urktum umarim yaniltici degildir.🤲

Kızlar bnde bu ay kullanıyorum bugün bitti günü bnde sadece çok sinir ve duygusallık yaptı başka Bi yan etki yapmadı klomen bittikten kaç gün sonra yumurta çatlıyor bilgisi olan var mı
Ben adetime 11 gün kala şiddetli kasık ve bel sancısı çektim. Aşırı duygusallaştım durgunlaştım kafam bulanıklaştı. Dedim bende değişik bişeyler oluyor sonra beslenmeme takviyelerime daha bir önem verdim bir kaç gün kasık ağrım tam geçmese de azaldı ama belim kopuyordu fazla hareket ettiğimde. Aşırı gaz sancılarım oldu. Ve adetime 4 gün filan vardı göğüslerim daha önce yaşamadığım bir şekilde şişti uçları ve yanlardan. Üstüne dahi yatamadım. Dedim kesin hamileyim heralde ama umutlanmak istemedim buradan okuduğum kadarıyla bu şekilde olup negatif çıkan da olmuş. Dün gece de bacaklarım güçsüzleşti ve uyuştu uyutmadı beni. Bugün kan testine gittim ve sonuç 0.16 negatif. Eve geldim adet işareti geldi ve aşırı sancım var. Şimdi anlamadığım şey neden bunları yaşadım 10 gün boyunca klomen etkisi miydi? Doktoruma sordum yapar yumurta geliştirici olduğundan bir anda gelişimi tedavi sürecinde ağrı yapabilir dedi. 2 ay daha klomenle deneyip olmassa ovulasyon takibi yaparız dedi. Yani burdan şunu anlıyorum belirtiler asla bir anlam ifade etmiyor. O yüzden hiç umursamadan bu ağrıları çekmeye devam edeceğim artık olana kadar…

X