Klomen kullananlar yorumlarınızı bekliyorum

endometrizis demiştir hayatım. Bu kelimeyi o kadar çokk duydumki artık. Bizim bildiğimiz anlamda çikolata kisti . Adet kanının adet döneminde akamayıp vucutta birikmesi. Bende sağ yumurtalığın arkasında kist sol yumurtalıktata yapışıklık yapmıştı. Onlar temizlendi laporaskopi ile. Ama etkileri hala devam ediyo tabi. Bu hastalık yumurtaların döllenmesini etkileye bilirmiş bana dr öyle demişti. şimdi dr değiştirdim bu ay başka dr gidicem bakalım o ne diyecek. Bendeki en etkin belirti adet döneminde aşırı sancı adet dışındada kasıklarımda bıçak batması olmuştu ama o kadar aşırı değil. Ben dr a sadece hamile kalamama şikayeti ile gittim.

ben bu ayda adet oldum hemde 21. günde çok erken adet oldum. klomenden sonra progen ve çatlama iğneside işe yaramadı. off offf bakalım benı neler bekliyor gelecek ay. kendimi deney faresi gibi hissediyorum artık.

anladım canım peki bu endomerisiz sende yapılan tahliller sonucunda mı ortaya çıktı laparakopidemi bende kist falan yok dedi benim adetim biraz sancılı çok değil bana yapıp bakalım dedi bende yok dedim bakalım artık üzülme canım

Son düzenleme:

canım bende dr ilk alttan ultrasonda gördü ama çikolata kisti olarak değil. sadece yumurtalığında 1 tane 3,60 cm boyunda yumurtalık kisti var diğer yumurtalıktada yapışıklık var dedi.ameliyatta laporaskopi ile baktıklarında yumurtalığın arka tarafının çikolata kisti ile dolu olduğunu görmüşler.laporaskopi şartmı senin için bilmiyorum ama rahim filmi falan çektirmeyi düşünüyorsan eğer onun yerine laporaskopi yaptır hem yumurtalıklarına bakarlar hem de tüplerinin açık olup olmadığına ikisini birden aradan çıkarmış olursun. benım drum sağolsun ameliyatta bakmamış tüplere şimdi bidaha rahim filmi çektirmek zorundayım. hem masraf hem acı bıktım vallahi.

ben rahim filmi çektirdim tüpler açık kist falan hiç birşey yok allah yardımcın olsun canım zor

Son düzenleme:
kızlar bu gun konturole gittim bu ultrasonyüzünden içim çok acıyo doktorum kist falan oluşmamaış iyi dedi bu ayda klomen verdi 4. günü başladık bu geçtiğimiz ay yumurtam çatlamadı bu ay tekrar bakıcak eşimle aram çok kotüydü moralim okadar bozuktuki günlerdir eşime saldırıyorum her kavgamızda içimden bi bebeğim olmuyo belkide artık beni sevmiyodur psikolojisine düşüyorum tabiki öle değil biz eşimle 7 yıl beraberlikten sonra bir yıl nişanlı kaldım ve avlendik 2,5 yıkdırda evliyiz bu durum insana neler düşündürüyo neler kızlar dua edin nolur bu ay olsun artıkkkk

allah yardımcın olsun canım bu tedavi sabır gerektiriyor bizde inşallah hamile kalırsın canım

ben bu ayda adet oldum hemde 21. günde çok erken adet oldum. klomenden sonra progen ve çatlama iğneside işe yaramadı. off offf bakalım benı neler bekliyor gelecek ay. kendimi deney faresi gibi hissediyorum artık.

canımmm cok uzuldumm ama sabretmemız gerek insallah allahım nasıp edecek ben inanıyorumm

canımmm cok uzuldumm ama sabretmemız gerek insallah allahım nasıp edecek ben inanıyorumm

sağol canım . bu ay ben tedaviyi bıraktım bi kaç ay gitmeyeceğim dr a.canım ben geçenlerde bi drun yazısını okumuştum bebek nasıl oluşur diye yok yumurta çatlıyormuş rahim yoluna geliyormuş orda spermle birleşip tekrar rahme gidiyormuş falan diye devam ediyor yazı. inan o yazıyı okuduktan sonra dedimki yok benım hastalığım falanda var zaten ben hamile kalamam . imkansız dedim. sonra bi gece uyumaya yakın aklıma geldi. dedim kendi kendime bizi yaratan ALLAHIM herşeyimizi tam yaratmış biz onun eseriyiz ve çocuk doğurma bizim yaratılışımızda var o hiç birşeyi eksik yaratmaz. neden bilmiyorum ama o günden sonra daha çok inanıyorum olacağına. bi nevi inancım ve kendime güvenim arttı sanırım. bence hepimiz buna inanmalıyız Allahım hepimize birer bebek nasip edecek.

iyi düşünmüşsün ve haklısın canım benımde aklımdan gecıyo bırakmak ama rahım fılmı de cekılsın ondan sonra yanı tuplerde acıksa o zaman allahın ıznıyle ıllakı olur bende ınanıyorum hakkımızda hayırlısı olsunnn

arkadaşlar ben de yumurtlama ilacına başlayacaktım karar almıştım bu ay yalnız şöyle bir durum var,yaklaşık 1 yıldır ilaçsız adet göremiyordum bu ay ilk kez gördüm,yumurtam da oluşmuş ama hamilelik gelmedi adet oldum. ve ümitlendim ,1 ay daha beklesem mi diye.. siz ne düşünüyorsunuz ? tedavi süreci çok stresli mi,bekleyeyim mi beklemeyeyim mi eşimle çok kararsızız. ayrıca bu ay incir kürü içmiştim acaba onun sayesinde mi yumurtam oldu

bende klomene yeni başladım işallahh bendede kasık ağrıları olurr razıyımm ama ben 2 kutu birden kullanıyorum benim gibi kullanan varmı acabaa

canım incir kürü çok iyi diyolar yalnız ben klomene başladım içmek istemiyorum ters etki yapar diye yoksa bende başlicaktım bu ay incire.. ben yine ilaçlı tedavi ol derim pek sitresli olmuyor aslında daha fazla şansın olur tutması için

arkadaşlar merhaba
aranıza yeni katıldım ve dün klomene başladım yorumlarınızı bekliyorum...

evet haklısın incir ve ilaç bir arada sorun olabilir, çok kararsızdım ama..bu ay incir içmeyeceğim.
ben de cuma başlıyorum ilk hapa. haftaya cuma doktora gideceğim.inşallah ikimiz de kolayca hamile kalırız canım

evet bencede canım emin ol bi zararını görmessin bende 7 nisanda kontrele dideceğim çok heycanlıyımm

cnm hayırlı olsun... sen ne kadarlık evlisin ve ne süreçlerden geçtin??

sağol, 1 yıllık evliym cnm 5 aya yakındır tedavi görüyorum ama olmadı ilk defa klomen kullanıyorum 3 gündür başladım araştırdıgım kadarıyla klomen çok etkili bir ila., daha önce serophene die bi ilaç kullandım 2 defa ama olmadı, bide glucophage diye bi ilaç kullanıyorum cnm doktor umutlu tutar diye ama ben her ay hüzün yaşıyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…