Klomen hep ikiz gebelik mi sağlar ? Klomen’le tek bebeği olan var mı ?

Bence o kdr yüksek ihtimal değil. Çünkü klomen yumurtayı büyütüyor 2 3tane olussa genelde dominant olan çatlıyo nadiren 2si çatlayacakta 2side döllenecek vs. pekte duymadım klomenle ikiz.. normal gebelikteki ikiz sansından biraz daha yüksek oran bence.. mesela klomen bende hiç işe yaramıyo bırak 2yi 1tane bile büyütmüyo

İnternette dördüz görmüştüm sanırım klomenle olmuşlar. Tek bebeği olan da çok. “Hep ikiz gebelik sağlar” demek doğru olmaz tamamen şans sanırım

Ya benim yumurtalarım büyüyor ama çatlamıyor İşte geçen ay çatlamadı. Kist olarak kaldı. Adet bitince doktora gittim alttan muayene ile 5 tane yumurtam olduğunu söyledi ama depreme olan üzüntümden adet oldum 15.günde,hepsi boşa gitti. Yakınlarımız vardı deprem bölgesinde. Çok zor zamanlar geçirdik anca kendimize geldik klomen birden fazla yumurta büyütüyor evet biri çatlıyor ama doktor çatlama iğnesi verirse 1 den fazla çatlayabiliyor. Kendi çatlarsa 1 olur ki o da bende olmuyor genelde kafam çok karışık

İnternette dördüz görmüştüm sanırım klomenle olmuşlar. Tek bebeği olan da çok. “Hep ikiz gebelik sağlar” demek doğru olmaz tamamen şans sanırım
İkiz diye yazdım ama aslında çoğul gebelik kastettim. Evet her türlüsü mümkün. Rabbim ilaçsız da verir isterse

Ben geçen ay Klomen kullanırken 4 yumurta geliştiği için çoğul gebelik olabilir diyip ilişki yasağı koyulmuştu. Klomenle çoğul gebelik ihtimali artıyor tabiiki.

Ama şöyle. Sen ilk defa klomen kullanacağın için yumurtalarının nasıl tepki vereceğine bakacaklar. Fazla yumurta gelişiyorsa daha az doz uygulayacaklar. Bu şekilde çoğul olmamasına dikkat edeceklerdir
Öyledir herhalde bilmem Kutu bitince 3-4 gün sonra gel dedi ultrasonda bakacakmış ama ben glifor da kullanıyorum o da gebelik kolaylaştırır diyorlar. Acaba klomeni bir sonraki aya mı ertelesem bilemedim
Belki glifor ile olur

Merhaba, ben ilk hamileliğimde komen kullandım.
Ilk ay 2 yumurta oluşmasına rağmen hamile kalamadık. Her gun birlikte olmamıza rağmen.
Ikinci ay 1 yumurta oluştu, gun asiri birlikte olduk ve suan 1 Oglum var.

Merhaba, ben ilk hamileliğimde komen kullandım.
Ilk ay 2 yumurta oluşmasına rağmen hamile kalamadık. Her gun birlikte olmamıza rağmen.
Ikinci ay 1 yumurta oluştu, gun asiri birlikte olduk ve suan 1 Oglum var.
Çoookk teşekkür ederim Çok merak ediyorum kaç tane oluşacak

Merhaba kızlar,
İlk kez klomen kullanacağım.
Klomen ile kaç bebeğiniz oldu,benimle paylaşır mısınız?
klomenle bırden fazla yumurta buyuyebılir hepsi dollenebilir tekı dollenebılır hiç biri döllenmeyebilir ya da 1 yumurta olusur 2 ye bolunebılır. bu kısmet işi. benım baslarda 2 ser 3 er yumurtam buyudu hamıle kalamadım. sonra hıc buyumedı bıraktık. 1 hafta 10 gun sonra bir yumurtam gelısıp catladı. oylelıkle tek bebegım var :)

Bence aynı anda kullan sonuçta iki ilaç farklı işe yarıyor. Pcos mu var sizde?

Bence aynı anda kullan sonuçta iki ilaç farklı işe yarıyor. Pcos mu var sizde?
Önceden vardı ama ne hikmetse son 3 aydır ne kistlerim var ne de hormonlarım bozuk. Dün tahlil verdim hepsi güzel çıktı
Fsh 6
LH da 6
İnşaAllah klomen ile halledeceğim

Hep de böyle olmuştur zaten
Uğraşırsın türlü türlü şeyler yersin,içersin olmaz ama herşeyi bıraktığın anda olur

Benim letu ve çatlama ignesiyle iki yumurtam buyudu ikiside dollendi
Ama ailede cok ikiz var benimde ikizim var
Suan tekrar hamileyim normal yolla hamile kaldim tek gebelik

Benim letu ve çatlama ignesiyle iki yumurtam buyudu ikiside dollendi
Ama ailede cok ikiz var benimde ikizim var
Suan tekrar hamileyim normal yolla hamile kaldim tek gebelik
Genlerle de alakalı elbette ama bilemedim ya. Kararsız kalsam da bugün başladım valla. Hayırlısı Allahtan Bana ikiz nasip edecekse ilaçsız da olur ama gurbet gelini olunca göz korkmadı değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…