Klomen hep ikiz gebelik mi sağlar ? Klomen’le tek bebeği olan var mı ?

Genlerle de alakalı elbette ama bilemedim ya. Kararsız kalsam da bugün başladım valla. Hayırlısı Allahtan 🤲🏼 Bana ikiz nasip edecekse ilaçsız da olur ama gurbet gelini olunca göz korkmadı değil🥰
Ben femarayla hamile kaldım ilk kullandığım ay hamile kaldım şuan 12 haftaligiz bebeğimle rabbim sana da tez zamanda nasip etsin hep seni duama katıyorum

Merhaba canım ben klomen kullandım ama hiçbir işe yaramadı senin umudunu kırmak istemem ama fazla bı beklentiye girme üzülme sonra
Ya umudum hep var.
Aslında umudumun %30 u klomen.
Geri kalanı insülin direnci hapı ve tiroid hapımdan. Çünkü düzenimi bozan bu ikisiydi. Rabbim büyük ya. Denemeden göremeyiz😢

Ben femarayla hamile kaldım ilk kullandığım ay hamile kaldım şuan 12 haftaligiz bebeğimle rabbim sana da tez zamanda nasip etsin hep seni duama katıyorum
MaşaAllahhh evet seninle özelden konuştuk sanki. Ama ilaçla olduğunu bilmiyordum ne mutlu sana♥️ Duaların için Allah razı olsun😍 birgün kabul olacak biliyorum♥️

Ya umudum hep var.
Aslında umudumun %30 u klomen.
Geri kalanı insülin direnci hapı ve tiroid hapımdan. Çünkü düzenimi bozan bu ikisiydi. Rabbim büyük ya. Denemeden göremeyiz😢
Ben ilacı kullanırken hep hamile kalacağımı hissediyordum femarayi tabi ki önce nasip doktor bana zor hamile kalman dedi aşılama bile düşün dedi yani umudu yoktu hatta olmazsa bana beddua etme dedi ama nasip dört yıl sonra karnimda minigim

Genlerle de alakalı elbette ama bilemedim ya. Kararsız kalsam da bugün başladım valla. Hayırlısı Allahtan 🤲🏼 Bana ikiz nasip edecekse ilaçsız da olur ama gurbet gelini olunca göz korkmadı değil🥰
Allah gonlune gore versin
Bazen 4 5 tane buyuyor yumurta biride tutmuyor
Herşey nasip canim

MaşaAllahhh evet seninle özelden konuştuk sanki. Ama ilaçla olduğunu bilmiyordum ne mutlu sana♥️ Duaların için Allah razı olsun😍 birgün kabul olacak biliyorum♥️
Birde sen eşinde sorun yoksa ilaç bittikten sonra kontrol e gittiğinde zaten doktor günleri soyleyecek o hafta her gün ilişkiye gir sırtının altına yastık koy ve ayakta duş al eşinde bol bol çiğ kabak çekirdeği yesin ve muz

Ben ilacı kullanırken hep hamile kalacağımı hissediyordum femarayi tabi ki önce nasip doktor bana zor hamile kalman dedi aşılama bile düşün dedi yani umudu yoktu hatta olmazsa bana beddua etme dedi ama nasip dört yıl sonra karnimda minigim
Femara ne durumda veriliyor
Hep klomen veriyorlar ya önce.

Femara ne durumda veriliyor
Hep klomen veriyorlar ya önce.
Ben gittiğimde bana da dedi işte klomeni altı kez kullanman lazım eğer altisinda da sonuç alamazsan sonra ilaç değiştiriyoruz ama benim yumurtalıklarıma baktı yani sayısı çok ama pcos var bende biraz zor dedi gelişmesi bende dedim üç yıldır hamile kalmadım biraz acindirdim kendimi 😁 sonra dedi sana femara vereyim sonra iğne kullanırsın sonra dedi ki sen ilacı kullan gel sana aşılama yapalim çünkü heralde eşimde de sorun vardı ihtimali ni arttırmak için ilacı kullandım iğneye bile gerek kalmadı üç tane yumurtam gelişmişti hatta bana bı de ikiz oluyor dedi doktor 😁😁 ama tek . Tek olsun bizim olsun

X