Klomen hap kullananlar

Haziran da klomen ve catlatma ignesi ile hamile kaldım ilk kullanisimda. Ancak kalp atisi olmadığı için 9.hqdtaya kadar bekledik maalesef değişen birsey olmadi 31 temmuz da kurtaj oldum. 26 gün sonra ilk adetimi gördüm. Simdi bata 10 gün var korunmadim hiç insallqh hayirlisiyla gelir bizim melegimiz de .
Allah gönlünüze göre versin inşallah . Bende bugün ilacı bitirince doktora gittim . Sadece 1 yumurtalık gelişmiş dedi banada

Arkadaşlar merhaba doktor bana klomen hap verdi adetin 4.gunu başla dedi bende kullanıyorum. Bu ilacı kullanırken ağrı kesici içsem bir zararı olur mu şimdiden teşekkürler
Bende 2 defa klomen ve çatlatma iğnesi denedim fakat olmadı bu ay üçüncü kez deniycem klomen kullanmaya başladım tekrardan bende de baş ağrısı kasık ağrısı oluyordu ara ara parol içiyorum gebeliktede kullanılabilen güvenilir bi ilaç olduğu için

Bende 2 defa klomen ve çatlatma iğnesi denedim fakat olmadı bu ay üçüncü kez deniycem klomen kullanmaya başladım tekrardan bende de baş ağrısı kasık ağrısı oluyordu ara ara parol içiyorum gebeliktede kullanılabilen güvenilir bi ilaç olduğu için

Bende klomen hap kullandm kontrole gittim doktor tek yumurta olduğunu söyledi . Allah gönlünüze göre versin bu arada

X