Klomen+gonalf kullandıktan sonra kisti olanlar

tissues

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2024
16
6
28
Merhabalar kızlar size bir şey danışacağım 6 aydır çocuk istiyoruz, ilk üç ay normal denedik 3. Ayımda kimyasal gebelik geçirdim doktorum hemen ecopirin başladı. Prolaktin hormonum hafif sınırda diye agnucaston başladı. Daha sonra bir kaç ay deneyin olmazsa gelin dedi. 5. Ayımda gittiğimde çatlatma iğnesi denedi. Olmadı. Normalde yumurtalıklarım ile alakalı hiç bir sorun yaşamadım. Bekarken de düzenli aralıklarla kadın doğuma giderdim. Adetimde düzenlidir. 6. Ayımda yani bu ay önce klomen kullandırdı doktorum daha sonra 2-3 yumurtam oldu biraz daha şansımızı artıralım gonal-f iğne kullan tekrar bakalım dedi. çatlatma iğnesi bulunduğum şehirde olmadığı için kullanamadım. Daha önce 1 kimyasal gebeliğim olduğu içinde Protestan fitil başladı 3x1 Yumurta takibi için gittiğimde yumurtanın kist olduğunu hamilelik durumuna göre tedavi izleyeceğini söyledi. Gebelik maalesef yok. Temmuz ayında da büyük ihtimal tedavi için boş geçecek. Adet olunca 4. Gün gideceğim. Kistim atılıp atılmayacağına bakacak. Ara ara ağrılarım oluyor.
Klomen kullanıp kistleri olan var mı , ağrınız ara ara oluyor muydu , adetiniz gecikti mi, ya da kistiniz kaç ayda gitti? Kusura bakmayın biraz uzun oldu ama gerçekten kafama taktım doktorumda korkuttu ani hareket etme tüplerin burkulabilir filanda dedi.

Merhaba doktorunuz sizi baya korkutmuş o kadar da değil benim de yumurta kistim var gebeyim halen duruyor bende çikolata kisti ve benim kadar ani hareket eden biri yoktur içiniz ferah olsun bu konu da, kistler yapı olarak tüpleri kapatabiliyorlar onu da anlamak için rahim filmi çekiyor doktorlar bana doktorum çekti tüplerim açıktı kistim de duruyor halen , çikolata kisti neden oldu bilmiyorum ben evlenene kadar hiç gitmemiştim kadın doğuma ama adetim çok düzenliydi sorun yaşamıyordum bekarken, ama çocuk için tedavi döneminde çatlatma iğnesi denedim o bende kist yaptı Bi ay kontrol hapı kullandım gitti o kist, yani bu ilaçlar bu tedaviler kist yapıyor sizin ki hele ki adet ile atılan birşey ise çok şanslısınız korkmayın gider, benim ki halen duruyor sezeryan olunca doğum zamanı ameliyat ile alacak doktorum başka türlü gitmiyor maalesef ve ağrım çok oluyordu ilişki sırasında sanki yumurtalıklarım patlayacak gibiydi adetim çok az gelmeye başladı iki gün sürüyordu erken oluyordum ama hiç geç olmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…