Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

bence ultrasona göre veriyolar yumurtaların durumuna göre benim bu ay günde 2 yaptı belki diğer ay arttırır benimkini cünkü bir tane gelişti pko oldugu için

bu ay bende testi erken yapmayacagım bekleyecegim belirti olursa yapacagım

selam arkadaşlar. var mı belirtisi olan :) ben regl olacakmışım gibi hissediyorum :) regl olmadan 4 gün önce beyaz koyumsu akıntı gelir az az. gittikçe de fazlalaşır. başladı akıntılar

selam arkadaşlar. var mı belirtisi olan :) ben regl olacakmışım gibi hissediyorum :) regl olmadan 4 gün önce beyaz koyumsu akıntı gelir az az. gittikçe de fazlalaşır. başladı akıntılar
Benimde yok daha sadece hani bazen belim agriyo ama belki kabızlıktan yani kabizda oldum söylemesi ayıp. adet belirtisi ile aynı olyo gebelik belirtisi de dur kuzum belli olmaz

Ovulasyon testi yaptım uygulama cumartesi ovulasyon gösteriyor.agriniz var mı kizlar bel karın ağrısı çok az sırtımda ağrı var ama çok çok az.bugun doktorun ultrasonda baktığına göre 3. Gün erken degilmi belirtiler icin

Eklentiler

• IMG_20240718_175117.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 24
Canım benim sabah eğilip kalktığım sira kasiklarim ağrısı belim ağrıdı. Sonra gevti. Şimdi beyaz hafif koyu akintim gelmeye başladı. Bu akinti gelmeye başladı mı rwgl olurum zaten:)

Canım benim sabah eğilip kalktığım sira kasiklarim ağrısı belim ağrıdı. Sonra gevti. Şimdi beyaz hafif koyu akintim gelmeye başladı. Bu akinti gelmeye başladı mı rwgl olurum zaten:)
hamileliktede o beyaz akıntı olyo kuzum belki o yüzden.bende bekleyecegim ama benimde ümidim yok bakalım haber edin kızlar

hamileliktede o beyaz akıntı olyo kuzum belki o yüzden.bende bekleyecegim ama benimde ümidim yok bakalım haber edin kızlar
canım selam. ben regl olmaya yakın ishal gibi olurum. regl olacakmışım gibi belimde ağrıda var. sanırım regl olacağım. duphaston kullanıyorum. belki kullanmıyor olsam, regl olurdum:)

Bende aynı ishal oluyorum regli olacağım zaman. Bugün ağrim azaldı ama bekleyeceğiz.belli olmaz gülüm inşallah gebelik olsun belki onun belirtileridir

Kızlar selam, ovulasyon yapmıyorum ama 2 günde bir iğne etkisini ölçmek ve lh değerini görmek için ovulasyon testi yapıyorum. 2 defadır silik çıkıyordu sabah gebelik testi yaptım negatif. Bugün 8. gün buradan döner mi zannetmem ama dönmeyeceğine inancım çok.

Eklentiler

• E46EB98C-1A1A-46FC-BA56-B6B9B5AFDB5F.jpeg
    78,5 KB · Görüntüleme: 22
gebelik tetsi için erken diilmi canım günaydın belki kanda cıkar

Erken olduğunu biliyorum. Sadece etkisi gitti mi diye merak ettiğimden yaptım. Yoksa erken farkındayım. Zaten hiç belirtim olmadığından inancım olmadığı kanısında. Günaydın bu arada
anladım canım bir ümit belli olmaz. kafadan atabilsek belki daha rahat olacak.test yapma geregi bile duymayacagız belki.bazen ne oluyosa olsun deyip bosveriyorum

Bebişim hiç belli olmaz 8. gün daha çok erken 2-3 gün sonra tekrar dene

canım erken yapmışsın zaten iğne etkisi yeni gecmiştir 11. gün tekrar yap 14. güne kadar umut var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…