Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

canım ovuluasyon testine baktım. aynı benim tarihlerde yumurtlayıp, çatlamış. bu çok belli. çünkü 17. gün lh değeri düşmüş, onunla beraber çizginin koyuluğu azalmış. muhtemelen 16. gün sen ovuluasyon yapsanda, hemen yumurtan büyüdü çatladı veya gece büyüdü çatladı. Tarihlerimiz birebir uyuyor:)
16.gün yapmıstım hafif cıkmıstı yine yani 17.gün gibi cıktı.insallah bakalım kuzum testlere güvenmiyorum doktorda sanki salladı gibi geldi bakalım

Merhaba. Allah hayırlı evlat nasip etsin.Rahim kalınlığını nasıl görüyor dr? Yumurtaya bakarken görebiliyor mu ?
evet canım. doktorlar yumurtaya bakarken rahimin kalınlığına bakabiliyor. klomen kullandıktan sonra ilk doktora gittiğimde yumurtam 11 mm idi. rahim kalınlığım ise 6 mm idi. sonra yumurtam olgunlaşana kadar rahimde kalınlaştı. en son 11 mm idi.:)

bende yumurta çatladıktan 5-6 gün sonra bel ağrısı yaşadım. şiddetliydi. bende gebelik habercisidir diye ümit ediyorum. bazı kadınlar yumurtlama öncesinde eşi ile birlikte olmuş. o sebeple hemen yumurta ile sperm karşılaşıp döllenmiş. ve 6. günde bel ağrısı çekmişler. akabinde şiddetli göğüs ucu ağrısı da olmuş. vs vs. hamile olduklarını öğrenmişler. kısmet. sen kendine dikkat et yinede:)
ilk gebeliğimde ovulasyonu yakaladıgım gün ilişki oldu öncesi ve sonrası olmamıstı onla gebe kalmıstım

mrb kızlar bende bu ay femara kullanacam ilk defa 5 gün başlayıp her gün 3 tane kullan dedi dr sizler nasıl kullandınız durumlarınız nedir
ben reglinin 5. günü sabah 9 akşam 9 günde iki kere klomen kullandım. yumurtam büyüdü çatladı. beklemedeyim:)

sen emin ol, benim dediğim gibi olmuştur:) çünkü okadar büyüyen bir yumurta sönemez. bu tıbben imkansız.
hakkımızda hayırlısı hayırlısıda sağlıklı bebeiş olsun bakalım doktor bu ay olmazsa diğer ay yine klomen dedi.bende baska bir doktora gidebilirim.bakacagız kuzum senin test günü daha yakın ilk güzel haberi alalım senden insallah

Kızlar bende bişey sormak istiyorum. Göbek deliğim içten ve dıştan olmak üzere 2,5 gündür ağrıyor eğilip kalkamıyorum. Bugün biraz iş yaptım diye aşırı ağrım var ve kasıklarım özellikle sol tarafım ağrıyor regli olacakmışım gibi ? İğnemin 6. Günü bugün. Sizde de oluyor mu acaba ? İğne etkisi diyorum ama iğneyi hissetmedim hiç sadece 2 gün kasık ağrısı çektim sonra acı ağrı yoktu ? Bugün bi garibim, belirti aramıyorum ama değişik bir ağrı işte elay89 elay89 MehmetinAnnesii MehmetinAnnesii bebelercee bebelercee eandb eandb
Lütfen hemen dr a gidin. Eğilip kalkamamak normal değil. Bebek yerleşmesi vs böyle ağrı yapmaz böyle ağrı olsa kimse ikinciyi yapmaz emin ol. Belirti vs değil 6 günde öyle çıkmaz hafif olur. Dr a gidin diyorum korkutmak asla istemem , diş gebelik olabilir, yumurtalık dönmesi olabilir Allah korusun yarrabim. Yasadım biliyorum ben dr a gitmemiştim bebek yerleşmesi diye ve çok zor günler yaşadım hemen gidin kafanız rahatlasın lütfen. Haber verin olur mu

ben reglinin 5. günü sabah 9 akşam 9 günde iki kere klomen kullandım. yumurtam büyüdü çatladı. beklemedeyim:)
bende 5 gün başlayıp günde 3 defa kullanacam bana femara verdi haftaya kontrole gidecem bakalım çatlatma iğnesi için bişey demedi vericekmi bilmiyorum ben ilk defa kullanacam inş hepimiz pozitifi görürüz 🙏

ne güzel. ben 2 sene 7 ay 17 gündür hamile kalmaya çalışıyorum. hiç üzülme. ne güzel bir evladın var. yine olacak <3
canımsın insallah sende kavusacaksın bide o ay Meryem suresini okumustum 40 gün bir bardak suya hergün okuyup içmiştim. esimle hergün yumurta yemiştik ve esim her gün cekirdek yiyodu belki faydası olmustur

estrofem , rahimin bebeği tutamayacak kadar az mm de oldugu zaman doktorların verdiği bir ilaç. rahim kalınlaştırıp kanlandırıyor. balçık gibi yapıyor rahmi. bebek kolay tutunsun diye. bnada bir kere verildi. rahim kalınlığı 7 ile 14 arasında olması lazım bebeğin tutunması için. 14mm den kalın oldugunda, gebelik söz konusu olabilir.
Rahim kalınlığını normal yumurtaya bakarken görebiliyorlar mı

bende 5 gün başlayıp günde 3 defa kullanacam bana femara verdi haftaya kontrole gidecem bakalım çatlatma iğnesi için bişey demedi vericekmi bilmiyorum ben ilk defa kullanacam inş hepimiz pozitifi görürüz 🙏
daha yolun başındasın. inşallah kolaylıkla geçer senin için, hemen pozitifi görürsün <3 yumurtanın belki kendiliğinden çatlamasını bekleyeceklerdir. o yüzden vermemiş olabilirler:)

canımsın insallah sende kavusacaksın bide o ay Meryem suresini okumustum 40 gün bir bardak suya hergün okuyup içmiştim. esimle hergün yumurta yemiştik ve esim her gün cekirdek yiyodu belki faydası olmustur
inanki okadar şey okudum ki. ama insan hepsini bir arada yapamıyor. eşimdede bende de alkol sigara yok. olmayınca olmuyor bazen :)

daha yolun başındasın. inşallah kolaylıkla geçer senin için, hemen pozitifi görürsün <3 yumurtanın belki kendiliğinden çatlamasını bekleyeceklerdir. o yüzden vermemiş olabilirler:)
anladım canım bizde bekleyip görecez sizin ne kadar kaldı regle varmı belirtiniz

X