Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

Thancss woman, ona ek olarak 400 mcg folik asit artı birde demir ilacı kullanıyorum. Normalde thancss woman’ın içerisinde folik asit var ama benim doktorum yeterli görmedi ayrıyetten almamı söyledi
tesekkurler içeriğine baktım pcostol benzeri bende pcostol içiyorum

Acaba 24 falan olduğunda kalitesiz mi oluyor benim hep büyük yani bisey olduğu yok 😃dr klomen verdi 20-23 deyken iğne vurduk.. ilk klomen deniyism insallah kaliteli yapmıştır ilaç..
hayır boyutu iyi canım büyüyor olması güzel

Kızlar size dr estrofem verdi mi? Rahim kalınlaştırıci ilaç . Çünkü bu hormon ilaçları iğne vs bebegin tutunmasını azaltabilirmis..
bana vermedi kuzum bebek tutunsun diyemiş klomen rahmi inceltiyo bildiğim

İnofolic, D vitamini, estroferm kullanıyorum ben.. Önceleri çok dikkatli beslenirdim komple bıraktım. Kader kısmet diyorum.. olacak olan oluyor.. artık ne test ne bisey isteğim var.. 27 sinde regli olmazsam 29 unda kan testi veririm.. geçen ay testte çift çizgi gördüm yanlış çıktı.. önceki aylarda kan testi verdiğimde pozitif sandım meğerse daha önceki düşüğümün degeriymis.. Habire yanlış seviniyorum.. artık heyecanım kalmadı.. umudum her daim var elbet olacak.. 44 yaşında insanlar menepoza mı girdim diye dr a gidiyor hamile olduğunu öğreniyor fazla titizlenmeye gerek yok nasip.. Allah çok aratmadan sağlıkla versin..

İnofolic, D vitamini, estroferm kullanıyorum ben.. Önceleri çok dikkatli beslenirdim komple bıraktım. Kader kısmet diyorum.. olacak olan oluyor.. artık ne test ne bisey isteğim var.. 27 sinde regli olmazsam 29 unda kan testi veririm.. geçen ay testte çift çizgi gördüm yanlış çıktı.. önceki aylarda kan testi verdiğimde pozitif sandım meğerse daha önceki düşüğümün degeriymis.. Habire yanlış seviniyorum.. artık heyecanım kalmadı.. umudum her daim var elbet olacak.. 44 yaşında insanlar menepoza mı girdim diye dr a gidiyor hamile olduğunu öğreniyor fazla titizlenmeye gerek yok nasip.. Allah çok aratmadan sağlıkla versin..
amin insallah canım burda aslında kafa dagıtıyoruz iyi oluyor.bende bu ay olmazsa diğer ay rahim filmi cekilmek istiyorum.onu yapacagım şans artık.

Kızlar bende bişey sormak istiyorum. Göbek deliğim içten ve dıştan olmak üzere 2,5 gündür ağrıyor eğilip kalkamıyorum. Bugün biraz iş yaptım diye aşırı ağrım var ve kasıklarım özellikle sol tarafım ağrıyor regli olacakmışım gibi ? İğnemin 6. Günü bugün. Sizde de oluyor mu acaba ? İğne etkisi diyorum ama iğneyi hissetmedim hiç sadece 2 gün kasık ağrısı çektim sonra acı ağrı yoktu ? Bugün bi garibim, belirti aramıyorum ama değişik bir ağrı işte elay89 elay89 MehmetinAnnesii MehmetinAnnesii bebelercee bebelercee eandb eandb

Kızlar bende bişey sormak istiyorum. Göbek deliğim içten ve dıştan olmak üzere 2,5 gündür ağrıyor eğilip kalkamıyorum. Bugün biraz iş yaptım diye aşırı ağrım var ve kasıklarım özellikle sol tarafım ağrıyor regli olacakmışım gibi ? İğnemin 6. Günü bugün. Sizde de oluyor mu acaba ? İğne etkisi diyorum ama iğneyi hissetmedim hiç sadece 2 gün kasık ağrısı çektim sonra acı ağrı yoktu ? Bugün bi garibim, belirti aramıyorum ama değişik bir ağrı işte elay89 elay89 MehmetinAnnesii MehmetinAnnesii bebelercee bebelercee eandb eandb
Kuzum ben iğne vurulmadim ama belki bebek tutunuyodur inşallah...

Ayy hadi inşallah tutunuyordur bebişin.

Ben daha iğne aşamasına gelemediğim için nasıl hisler bilemiyorum canım Salı günü olacağım bende

takviye olarak ne kullandınız acaba?
CANIM BEN MAXİJUNO (inositol folikasit çeşitli vitaminler var) + Balık Yağı + D vitamini
, EŞİM MAXİGO İSİMLİ VİTAMİNİ KULLANDIK. Çok pahalı geldiği için Krilom Omega 3 Astaksantin 50 Kapsül e geçtik. Yanında keçiboynuzu özü veriyorum günde bir kaşık + haftada iki kere b12

insallah güzel dilekler hepimiz için.aynen bazen bir bosvermişlik geliyor bazen kafama cok takıyorum benim yasım 39 bir kızım var önceki evliliğimden ama vaktim gececek die korkuyorum.ovulasyonda pik olmadı benim su sekilde oldu
canım ovuluasyon testine baktım. aynı benim tarihlerde yumurtlayıp, çatlamış. bu çok belli. çünkü 17. gün lh değeri düşmüş, onunla beraber çizginin koyuluğu azalmış. muhtemelen 16. gün sen ovuluasyon yapsanda, hemen yumurtan büyüdü çatladı veya gece büyüdü çatladı. Tarihlerimiz birebir uyuyor:)

Acaba 24 falan olduğunda kalitesiz mi oluyor benim hep büyük yani bisey olduğu yok 😃dr klomen verdi 20-23 deyken iğne vurduk.. ilk klomen deniyism insallah kaliteli yapmıştır ilaç..
boyutlar olması gereken seviyede. hatta çok güzel mm açısından. içini ferah tut:)

Kızlar size dr estrofem verdi mi? Rahim kalınlaştırıci ilaç . Çünkü bu hormon ilaçları iğne vs bebegin tutunmasını azaltabilirmis..
estrofem , rahimin bebeği tutamayacak kadar az mm de oldugu zaman doktorların verdiği bir ilaç. rahim kalınlaştırıp kanlandırıyor. balçık gibi yapıyor rahmi. bebek kolay tutunsun diye. bnada bir kere verildi. rahim kalınlığı 7 ile 14 arasında olması lazım bebeğin tutunması için. 14mm den kalın oldugunda, gebelik söz konusu olabilir.

Kuzum ben iğne vurulmadim ama belki bebek tutunuyodur inşallah...
bende yumurta çatladıktan 5-6 gün sonra bel ağrısı yaşadım. şiddetliydi. bende gebelik habercisidir diye ümit ediyorum. bazı kadınlar yumurtlama öncesinde eşi ile birlikte olmuş. o sebeple hemen yumurta ile sperm karşılaşıp döllenmiş. ve 6. günde bel ağrısı çekmişler. akabinde şiddetli göğüs ucu ağrısı da olmuş. vs vs. hamile olduklarını öğrenmişler. kısmet. sen kendine dikkat et yinede:)

mrb kızlar bende bu ay femara kullanacam ilk defa 5 gün başlayıp her gün 3 tane kullan dedi dr sizler nasıl kullandınız durumlarınız nedir

X