Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

Teşekkür
karın ağrısı değil de kasık ağrısı oluyo daha çok yani bende hep öyle oldu en azından. göğüs ağrısı da hafif oluyo birde şeffaf yumurta akı gibi akıntı oluyo. Bunlar yumurtlama belirtisi diye biliyorum herkeste aynı olur mu bilemiyorum
ederim ❤️ ben yine ilişkiye devam edim tutarsa tutar artık tutmazsa da önümüzdeki ay Allah büyüktür

Teşekkür

ederim ❤️ ben yine ilişkiye devam edim tutarsa tutar artık tutmazsa da önümüzdeki ay Allah büyüktür
rica ederim ❤️ aynen öyle umut kaybetmek yok, ben 1 buçuk yıldır her ay negatifle karşılaşıyorum ama yine denemeye devam allahtan umut kesilmez :)

Kızlar cuma günü çatlatma iğnesi yapıldı. Regle 1 hafta var. Az önce çok az kırmızımsı koyu kahve leke gördüm. Minicik gelmiş. İğnenin böyle bi etkisi var mı?

Bende iğneyi vurali 16 gün oldu adet olacakmış gibi ağrım var adet oldum sanıyorum ama bişey yok doktor 31 temmuzda gebelik testi yap bugün test günüm ama bişey hissetmediğim için yapmadım idrar testinde tek çizgi çıktı kan testi vermedim

Kızlar selam durumlar nedir ?

İğne etkileri ne durumda ?

Pozitif haberlerinizi bekliyorum

Bende iğneyi vurali 16 gün oldu adet olacakmış gibi ağrım var adet oldum sanıyorum ama bişey yok doktor 31 temmuzda gebelik testi yap bugün test günüm ama bişey hissetmediğim için yapmadım idrar testinde tek çizgi çıktı kan testi vermedim
Benimde 7 gün oldu iğneyi vuralı 36 saat sonrasında çok ağrım sızım olmadı minicik oldu geçti ama dün ve bugün şiddetli kasık ağrım var sanki regl olacakmışım gibi. karnımın altı da ağrıyo kasıklarımla birlikte. Reglime de daha var yumurtalar yeni mi çatlıyo anlamadım :KK43:

Kızlar selam durumlar nedir ?

İğne etkileri ne durumda ?

Pozitif haberlerinizi bekliyorum
selam canım, durumlar karışık :KK43: iğneden sonraki 7. günüm ama çatlama belirtilerim yeni çıkıyo gbi, kasıklarım ve alt karnım ağrımaya başladı. 5 gündür ovülasyon testi yapıyorum 4 gündür ikiside koyu çizgiydi , en son dün akşam yaptım çizgilerden birisi kaybolmuş silik belli oluyo. Yeni çatlıyo yumurtam galiba iğne çatlatmadı sanırım :KK43:

selam canım, durumlar karışık :KK43: iğneden sonraki 7. günüm ama çatlama belirtilerim yeni çıkıyo gbi, kasıklarım ve alt karnım ağrımaya başladı. 5 gündür ovülasyon testi yapıyorum 4 gündür ikiside koyu çizgiydi , en son dün akşam yaptım çizgilerden birisi kaybolmuş silik belli oluyo. Yeni çatlıyo yumurtam galiba iğne çatlatmadı sanırım :KK43:
Yaa :KK43: kendini çok dinleme bu aralar, aslında bende aynı durumdayım pazartesi oldum iğneyi salı gece 36. saate yakın çok hafif ağrıdı ve geçti. Şuan hiç bir belirtim vs yok. Bende acaba çatlamadı mı diyorum ? Ama biryandanda ağrılı olmasına gerek yok diyorum benim ilk gebeliğim doğal yoldan oldu ve ben ovulasyon ile takip edememiştim o ay ağrımda olmadı hiç çatlama zamanında. O yüzden içini ferah tut

Merhaba,
Ben ovitrelle iğnesini geçen pazar günü yaptım. Ama ne bileyim hiç etkisini göremedim. Yani sizin yorumlarınızı okuyorum ağrı, leke gibi şeyler. Bende hiç bişey olmadı 🤔 iğneyi vurduktan 2 saat sonra biraz iğneyi vurduğum yer kasıldı sadece o kadar o da ben kastığım için olmuş diye düşünüyorum. Yanlış bişey mi var bende acaba? 😑
İlk defa yaptım bu yüzden hiç bilgim yok.

bende 3 yıllık evliyim 1 buçuk yıldır çocuk istiyoruz ama olmadı. Destek takviye vitamin kullanıyoruz 1 yıldır. aşılama istedim doktorlar önermedi normal ilişkiye girmekten farkı yok dedi. 2 klomen + ovitrelle , 1 femara + ovitrelle kullandım. 18 aydır her ay her tedavide umutla bekleyip negatifi görünce düşünmeden kafaya takmadan yapamıyor insan :KK43: hiç kimyasal bile geçirmedem hiç gebelik oluşmadı anlamıyorum :KK43:
Yaa :KK43: kendini çok dinleme bu aralar, aslında bende aynı durumdayım pazartesi oldum iğneyi salı gece 36. saate yakın çok hafif ağrıdı ve geçti. Şuan hiç bir belirtim vs yok. Bende acaba çatlamadı mı diyorum ? Ama biryandanda ağrılı olmasına gerek yok diyorum benim ilk gebeliğim doğal yoldan oldu ve ben ovulasyon ile takip edememiştim o ay ağrımda olmadı hiç çatlama zamanında. O yüzden içini ferah tut

Merhaba,
Ben ovitrelle iğnesini geçen pazar günü yaptım. Ama ne bileyim hiç etkisini göremedim. Yani sizin yorumlarınızı okuyorum ağrı, leke gibi şeyler. Bende hiç bişey olmadı 🤔 iğneyi vurduktan 2 saat sonra biraz iğneyi vurduğum yer kasıldı sadece o kadar o da ben kastığım için olmuş diye düşünüyorum. Yanlış bişey mi var bende acaba? 😑
İlk defa yaptım bu yüzden hiç bilgim yok.
yok kuzum yanlış bir şey yoktur düşnme onu. her kadının vücudu yumurtlamada reglde hamilelikte farklı belirtiler verir. kiminin regli ağrılı geçer kiminin hamileliği ağrılı geçer, kimi hiç belirti yaşamaz hamile olduğunu bilmeden yaşar. O yüzden bunları düşünme. Belki yumurtaların henüz çatlamadı çatladığında genelde kasıklarda adet ağrısı gibi hafif ağrı hissedilir. Sen düzenli ilişkiye devam et. Bat gününü bekle 🙏

bende 3 yıllık evliyim 1 buçuk yıldır çocuk istiyoruz ama olmadı. Destek takviye vitamin kullanıyoruz 1 yıldır. aşılama istedim doktorlar önermedi normal ilişkiye girmekten farkı yok dedi. 2 klomen + ovitrelle , 1 femara + ovitrelle kullandım. 18 aydır her ay her tedavide umutla bekleyip negatifi görünce düşünmeden kafaya takmadan yapamıyor insan :KK43: hiç kimyasal bile geçirmedem hiç gebelik oluşmadı anlamıyorum :KK43:
Her şeyinize bakıldı mı canım AMH, rahim filmi veya eşinizin sperm testleri hepsi yapıldı mı

Selam kizlar bugün doktora gittim sağ tarafta pcos var ama sol taraftaki pcos bitmiş yani yokmuş onun için güzel gidiyor dedi eğer böyle zayıflamaya devam edersen öbürü de biter dedi. Bide duphoston kullandım geçen sefer iki ay sonra adetin 3. Günü gel dedi bakalım belki de o zamana kadar gebe kalırsın dedi Allah'ım izniyle ❤️ 🤲 bu arada sol tarafta çok küçük 2.5 cm kist var oda gebeliğe engel degil dedi 🤲

Kızlar sizde de oluyor mu ben psikolojik olarak yıpranıyorum etrafımda herkes hamile tanıdıklarım onlar için seviniyorum da ama kendim için çok üzülüyorum sürekli dua ediyorum. Siz psikolojinizi nasıl koruyorsunuz

X