Klomen & Estrofem &İnofolic , Ovitrelle & Progestan

Konuyu yeni gördüm pek yazanda olmamış
Ben bu ay yine klomen ve devamında ovitrelle oldum ve progestan kullanıyorum bugün 14 . Gunum yarın kontrole gidip kan vercem dün 1.24 çıktı bilmiyorum iğneden kaynaklı mı ?yarın anlarız artık ne olduğunu ...

Evet konu da yeni canım. Nasil durumlarin su an

Merhabalar :KK24:
ben klomen ve çatlatma iğnesiyle geçen ay hamile kaldım ancak kimyasal gebelik oldu şimdi tekrar başladım bugün ilaçta ikinci günüm hayırlısı olsun inşallah

Hayırlısı olsun canım. Başka bir topikte de konuşuyorduk seninle. Ben de seni merak etmiştim. Üzüldüm canım hamilesin diye seviniyordum

Hayırlısı olsun canım. Başka bir topikte de konuşuyorduk seninle. Ben de seni merak etmiştim. Üzüldüm canım hamilesin diye seviniyordum
evet canım ben de hatırladım seni muhtemelen çatlatma iğnesi sonrası konularındadır işte malesef hamilelik 10 gün sürdü 5 eylülde öğrendim 15 eylülde düşük yaptım hayırlısı dün doktor tüm herşeyi kontrol etti toparlamışsın dedi başladık klomene pazartesi ilk kontrolüm olacak inşallah sen ne durumdasın ?

evet canım ben de hatırladım seni muhtemelen çatlatma iğnesi sonrası konularındadır işte malesef hamilelik 10 gün sürdü 5 eylülde öğrendim 15 eylülde düşük yaptım hayırlısı dün doktor tüm herşeyi kontrol etti toparlamışsın dedi başladık klomene pazartesi ilk kontrolüm olacak inşallah sen ne durumdasın ?

Aynen canim catlatma ignesi konusunda konusmustuk. Ben doktora gitmedim bu ay. Gitsem bile bosuna ugrasmis ve bosuna hayal kırıklığına ugrayacagiz. Stresli bir donemde oldugumuz icin kismetine biraktik. Aksi taktirde ugrasip olmamasinin yipranmasi daha kotu. Canim peki bu kimyasal gevelik neden olmus? Benim pek bilgim yok anlatir misin

Aynen canim catlatma ignesi konusunda konusmustuk. Ben doktora gitmedim bu ay. Gitsem bile bosuna ugrasmis ve bosuna hayal kırıklığına ugrayacagiz. Stresli bir donemde oldugumuz icin kismetine biraktik. Aksi taktirde ugrasip olmamasinin yipranmasi daha kotu. Canim peki bu kimyasal gevelik neden olmus? Benim pek bilgim yok anlatir misin
doğal bi durummuş canım gebelik rahme tutunamadan sonlanıyor bi nedeni yok genetik bi bozukluk varsa vucut kendi atarmış genelde bide kanda pıhtılaşma olunca yaşanıyormuş ama ben o testi yaptırmadım çatlatma iğnesiyle aspirin içmeye başlıcam nolur nolmaz diye aynen stres en büyük düşman artık nasip diyorum klomen dışında yumurtladığımdan emin olamıyorum şimdilik devam rahim filmine gerek kalmadı tüplerde şüphe yok sperm hızı da iyi ki döllenme oldu dedi doktorum onlardan kurtulmuş oldum şimdilik inşallah sağlıklı gebelikler nasip olsun canım yıpranıyo insan :KK43:

Regl nsil gecirdin cnim sancili miydi
aslında dört gün leke geldi sonra perşembe inanılmaz sancılı yoğun bi kanama oldu sonra cuma az biraz daha geldi yine lekeye döndü tabi sancıdan acilde iğne yaptırdım o da ayrı :KK43:

Çok geçmiş olsun canım. Şubat ayında adetim gecikmişti o zamanlar günü şaşmıyordu. Sağlık ocağına gitmiştim test yapılsın diye. Doktor da yapmadı.. Sinir oluyorum hala o doktora. Sonra eczaneden test aldım ben de. Testi yaptığımda çizgi görememiştim ilk 5 dk da. Sonra atmadım testi tabi. Kısa bir süre sonra tekrar eşim kontrol et dedi. Bir de ne göreyim pozitif.. O kadar çok sevindim ki. Araya hafta sonu girdiği için test yaptırma imkanım olmadı. Tabi gerekte kalmadı.. Hayatımda böyle bir sancı yaşamadım. Canımın acısından ağlıyordum. Kadın doğum devlet hastanesine gittik. Orda da acilde doğru düzgün ilgilenmediler. Muayene etmeleri 30 sn sürmedi inanabiliyor musun? Durumu bahsederken etti muayenemi. Sonra da çıktım hastaneden ağlaya ağlaya. Verdiği ilaçları kullandım sonra da tuhaf bir kanama falan. Hayatımın en berbat günüydü. Bana ne oldu ne bitti bilmiyorum hala. Geçen yıl Eylül sonundan beri korunmasız ilişki yapıyoruz eşimle. Hala tık yok. Geçen ay da konuşuyorduk tedavi falan ona da ara verdim. Moral bozukluğuma bir de umutlanıp hayal kırıklığı eklemek istemiyorum

Çok geçmiş olsun canım. Şubat ayında adetim gecikmişti o zamanlar günü şaşmıyordu. Sağlık ocağına gitmiştim test yapılsın diye. Doktor da yapmadı.. Sinir oluyorum hala o doktora. Sonra eczaneden test aldım ben de. Testi yaptığımda çizgi görememiştim ilk 5 dk da. Sonra atmadım testi tabi. Kısa bir süre sonra tekrar eşim kontrol et dedi. Bir de ne göreyim pozitif.. O kadar çok sevindim ki. Araya hafta sonu girdiği için test yaptırma imkanım olmadı. Tabi gerekte kalmadı.. Hayatımda böyle bir sancı yaşamadım. Canımın acısından ağlıyordum. Kadın doğum devlet hastanesine gittik. Orda da acilde doğru düzgün ilgilenmediler. Muayene etmeleri 30 sn sürmedi inanabiliyor musun? Durumu bahsederken etti muayenemi. Sonra da çıktım hastaneden ağlaya ağlaya. Verdiği ilaçları kullandım sonra da tuhaf bir kanama falan. Hayatımın en berbat günüydü. Bana ne oldu ne bitti bilmiyorum hala. Geçen yıl Eylül sonundan beri korunmasız ilişki yapıyoruz eşimle. Hala tık yok. Geçen ay da konuşuyorduk tedavi falan ona da ara verdim. Moral bozukluğuma bir de umutlanıp hayal kırıklığı eklemek istemiyorum
canım belki de kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsin çünkü benim doktorum da dedi ki test yapmayan kadınlar bunu anlamaz adetim gecikti çok sancılı oldu bu sefer gecikince böyle oluyo derler ama aslında gebelik başlayıp sonlanmış olur doğal bişey dedi çok stres yapma oyalanacak bişeyler bul kendine mutlaka

Hakkımızda hayırlısı olsun canım. Sabırla beklemek zor ama :) Oyalanacak bir şey de bulamadığım için kös kös oturuyorum anca:110:

Konuya güncel bilgi eklemek istiyorum. 16 sında kaset test yaptım ve 17 sinde silik pozitif çıktı. 21 ve 22 de kan tahlili yaptırdım 21 inde 5,27 hcg fakat 22 de 1 çıktı ne olduğunu ben de anlamadım bir gün içinde bu kdar düştü. Neyse hakkımızda hayırlısı.

sevgili evenness
beta hug nin pozitif çıkması çatlama iğnesi ovitrella. çatlama iğnesinden 15gün sonraki kan sonucu sana sağlıklı bilgi verir

sevgili evenness
beta hug nin pozitif çıkması çatlama iğnesi ovitrella. çatlama iğnesinden 15gün sonraki kan sonucu sana sağlıklı bilgi verir

Sevgili miray_eng,
Naçizane görüşlerini paylaştığın için teşekkür ederim. Yukarda alıntı yaptığın kısımda da belirttiğim gibi..
Eğer hamilelik varsa hcg değerleri 1 gün bile geçse artış göstereceği için kan tahlilini tekrar etmiştim. Maalesef mutlu bir sonuç alamadık ama kısmet artık. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim, iyi günler.

Slm arkadaşlar bende gonal f 900 kullanıyorum hic kullanan oldu mu? ?

Bugün doktora gittim klomen cuma bitmişti 11 ve 12 mm iki yumurta var perşembe tekrar gidicem bakalım düşük peşine böyle geç gelişmesi normal dedi doktor

Bugün doktora gittim klomen cuma bitmişti 11 ve 12 mm iki yumurta var perşembe tekrar gidicem bakalım düşük peşine böyle geç gelişmesi normal dedi doktor

Peki gebelik durumu yakalarsaniz risk veya dusuk olur mu diye sordun mu canim?

Normal düşük bide erken düşük o yüzden sorun yoktu canım klomen ı kendi başlattı tabi kontrolleri yaptı herşey temizdi

Herşeyin temiz olmasına sevindim canım. Şey için sordum ben geç gelişmesi normal demiş ya doktorun, hamilelikte bir sakınca olmaz mı dedi? Bildiğim kadarıyla düşük yaptıktan sonra daha kolay hamiş kalınıyor :)

Herşeyin temiz olmasına sevindim canım. Şey için sordum ben geç gelişmesi normal demiş ya doktorun, hamilelikte bir sakınca olmaz mı dedi? Bildiğim kadarıyla düşük yaptıktan sonra daha kolay hamiş kalınıyor :)
yok canım bi sakıncası yoksa kendi başlattı klomeni de herşey normal olunca ama yumurta gelişimi biraz geç olacak sanırım 12. günde 11 12 mm olmuş daha perşembe 15. gün olacak gidicem bakalım ne kadar olmuş olacaklar inşallah iğnelik olurlar da tekrar gitmem gerekmez ya bide sadece sağ tarafta var biri solda olsaydı iyiydi :)

X