Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

Bende pazartesi doktora gidicem 12+1 oluyor o gün. İkili tarama testi falan yapılcak sanırım. Belki cinsiyet tahmini bile yapabilir doktor çoğu kişi 12-13 haftada öğrenmiş
Evet benim arkadaşımda öyle öğrendi. Erkekse zaten hemen belli ediyor kendini. Bizi habersiz bırakma canım. İnşallah çok güzel geçer testin

edahandro Y yenibirhayal kızlar selam ben dün kontroldeydim ikili tarama için kan verdim bide kâğıt imzaladım başka test karnımdan su alınması falan istemediğime dair. Minik tospağa içerde kıpır kıpır doktorumuz %60 kız dedi bidahaki kontrolümüz 1 ay sonra hayırlısı bakalım Allah herkese nasip etsin inşallah

Eklentiler

• 9E0D6176-704A-41E0-BD63-6BA54784358F.jpeg
    76,5 KB · Görüntüleme: 31
Allahım maşallah herşeyleri belli olmuş içinde bir insan var bir bebek var sağlıkla kucağına al inşallah kuzum. Bana erkek gibi geldi ama ben bildiğimden değil.

Allahım maşallah herşeyleri belli olmuş içinde bir insan var bir bebek var sağlıkla kucağına al inşallah kuzum. Bana erkek gibi geldi ama ben bildiğimden değil.
O kadar kıpırdıyor ki ama 1 ay sonra kontrolde net belli olur diye düşünüyorum eller ayaklar hiç hiç durmuyor

Oy yerim maşallah güzellikkk. Nasıl bir duygu, mide bulantın nasıl kaç haftalık oldunuz

Kızlar ya bi piklemedi bu

Eklentiler

• 20230919_201503.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 21
17 değerlendirdim kuzum. Ama piklemedi ki. Bugün de silik çıkarsa inancam aslında kan verip öğrenebilirim
Canım tam pik olduğu anı kaçırmış olabilirsin. Gece uyurken bile pik olmuş olabilir. O koyuluklardan sonra açılmış rengi. Büyük ihtimal çatlatmışsın canım

Canım tam pik olduğu anı kaçırmış olabilirsin. Gece uyurken bile pik olmuş olabilir. O koyuluklardan sonra açılmış rengi. Büyük ihtimal çatlatmışsın canım
Bilmiyorum ki çatladı mı o zaman tam gelişmeden çatladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…