Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

Bende pazartesi doktora gidicem 12+1 oluyor o gün. İkili tarama testi falan yapılcak sanırım. Belki cinsiyet tahmini bile yapabilir doktor çoğu kişi 12-13 haftada öğrenmiş
Evet benim arkadaşımda öyle öğrendi. Erkekse zaten hemen belli ediyor kendini. Bizi habersiz bırakma canım. İnşallah çok güzel geçer testin 🙏🍀

edahandro edahandro Y yenibirhayal kızlar selam 👋 ben dün kontroldeydim ikili tarama için kan verdim bide kâğıt imzaladım başka test karnımdan su alınması falan istemediğime dair. Minik tospağa içerde kıpır kıpır 🧿 doktorumuz %60 kız dedi bidahaki kontrolümüz 1 ay sonra hayırlısı bakalım Allah herkese nasip etsin inşallah 🙏🙏🙏

Eklentiler

• 9E0D6176-704A-41E0-BD63-6BA54784358F.jpeg
    9E0D6176-704A-41E0-BD63-6BA54784358F.jpeg
    76,5 KB · Görüntüleme: 31
edahandro edahandro Y yenibirhayal kızlar selam 👋 ben dün kontroldeydim ikili tarama için kan verdim bide kâğıt imzaladım başka test karnımdan su alınması falan istemediğime dair. Minik tospağa içerde kıpır kıpır 🧿 doktorumuz %60 kız dedi bidahaki kontrolümüz 1 ay sonra hayırlısı bakalım Allah herkese nasip etsin inşallah 🙏🙏🙏
Allahım maşallah 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 herşeyleri belli olmuş 😍😍😍 içinde bir insan var bir bebek var 🙏🙏🙏 sağlıkla kucağına al inşallah kuzum. Bana erkek gibi geldi 😅 ama ben bildiğimden değil.

Allahım maşallah 🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿 herşeyleri belli olmuş 😍😍😍 içinde bir insan var bir bebek var 🙏🙏🙏 sağlıkla kucağına al inşallah kuzum. Bana erkek gibi geldi 😅 ama ben bildiğimden değil.
O kadar kıpırdıyor ki 🤣 ama 1 ay sonra kontrolde net belli olur diye düşünüyorum 😍 eller ayaklar hiç hiç durmuyor 🧿🐣

Oy yerim maşallah güzellikkk. Nasıl bir duygu, mide bulantın nasıl kaç haftalık oldunuz

Kızlar ya bi piklemedi bu

Eklentiler

• 20230919_201503.jpg
    20230919_201503.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 21
17 değerlendirdim kuzum. Ama piklemedi ki. Bugün de silik çıkarsa inancam aslında kan verip öğrenebilirim
Canım tam pik olduğu anı kaçırmış olabilirsin. Gece uyurken bile pik olmuş olabilir. O koyuluklardan sonra açılmış rengi. Büyük ihtimal çatlatmışsın canım

Canım tam pik olduğu anı kaçırmış olabilirsin. Gece uyurken bile pik olmuş olabilir. O koyuluklardan sonra açılmış rengi. Büyük ihtimal çatlatmışsın canım
Bilmiyorum ki çatladı mı o zaman tam gelişmeden çatladı

X