Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

Unutur muyuz kız unutmayız hiç 😍 güzel haberi alıp verelim istiyorum ama o haberi de alamadık bi türlü.. oy ne çabuk büyüyor 😍 10 haftalık oluvermiş. Tabi sana zaman geçmiyordur belki 🧿 sağlıkla büyüsün bebişin canımm
Teşekkür ederim canım benim 🤍 çok yakında sizden de güzel haber gelcek eminim 🐣🧿

Benim 10 gün geç döllenme olmuş canım yani yumurtlama geç olmuş normalde son adet tarihim 16 hazirandı 25 Haziran yaptı doktorum
Hmm sen yumurtalama takip etmedin değil mi. Şimdi geç döllenme geç yumurtlamadan mı oluyor peki, normal yumurtlayıp geç döllenebiliyo mı acaba

Hmm sen yumurtalama takip etmedin değil mi. Şimdi geç döllenme geç yumurtlamadan mı oluyor peki, normal yumurtlayıp geç döllenebiliyo mı acaba
Ettim canım 2 ay ama görmedim sonra 2 ay çatlatma iğnesi tedavisiyle gördüm yumurtlama takibi dedikleri gibi bence zaten ilaçlar bi süre daha etkisini gösteriyor. Pko luların sıkıntısı yumurta çatlasa bile geç çatlaması zaten. Çoğu pko hastasında geç döllenme oluyor. O yüzden normal kadınlar adetin 2. Haftası ilişkiye başlıyorsa çocuk için pko lulars 3. Haftayı öneriyorlar

Ettim canım 2 ay ama görmedim sonra 2 ay çatlatma iğnesi tedavisiyle gördüm yumurtlama takibi dedikleri gibi bence zaten ilaçlar bi süre daha etkisini gösteriyor. Pko luların sıkıntısı yumurta çatlasa bile geç çatlaması zaten. Çoğu pko hastasında geç döllenme oluyor. O yüzden normal kadınlar adetin 2. Haftası ilişkiye başlıyorsa çocuk için pko lulars 3. Haftayı öneriyorlar
Anladım canım. Salı hsg çekilcek inş bakalm. Ağrılı bir şey mi

Korkma korkma inşallah bi sorun sıkıntı çıkmaz 🤍 benim sağ tüp tıkalı çıkmıştı ilaçla aşılmış o esnada o yüzden hsg önemli bence
Bende de aşılamada dr rahim ağzı dar dedi zor soktu içeri çubuğu. Tüpler de açıksa ne güzel olcak inş şimdi

D defnew Y yenibirhayal hsg'den sonra 3. Adet döngümdeyim, pazartesi aşılama oldum. Beklemedeyim 🙏 Y yenibirhayal diğer grupta betona diye bi arkadaş vardı o da hsg'den sonra 3. Adet döngüsünde hamiş oldu, D defnew de öyle olmuştu 😍 hsg'den sonra hamiş olmuştu. Darısı bize kuzum 🙏🙏🙏
Yarın randevum kuzum salı muayene yaptı yarın da hsg çekilcek ağrı kesici iç gel dedi yine de çok ağrır mı acaba, devşette olacağım anestezi vermiyorlar. İnş ben de üstüne yine famera vs kullanıp devam edeceğim hsg sonrası aylarda ben de umutluyum açıkçası

Yarın randevum kuzum salı muayene yaptı yarın da hsg çekilcek ağrı kesici iç gel dedi yine de çok ağrır mı acaba, devşette olacağım anestezi vermiyorlar. İnş ben de üstüne yine famera vs kullanıp devam edeceğim hsg sonrası aylarda ben de umutluyum açıkçası
Benimki anesteziliydi kuzum. Aletten alete değişiyor hissiyat durumu diyorlar. Çok kolay atlatanlar var anestezisiz de. 🙏🙏 kolay geçer umarım canım benim 🙏🙏

D defnew Y yenibirhayal hsg'den sonra 3. Adet döngümdeyim, pazartesi aşılama oldum. Beklemedeyim 🙏 Y yenibirhayal diğer grupta betona diye bi arkadaş vardı o da hsg'den sonra 3. Adet döngüsünde hamiş oldu, D defnew de öyle olmuştu 😍 hsg'den sonra hamiş olmuştu. Darısı bize kuzum 🙏🙏🙏
Hsg gerçekten benim iyi ki yaptırmışım dediğim şeydi. 1 kere adet gördüm sonra bebiş haberi aldım zaten nerde araştırısan Araştır ilk 6 ay gebelik yüksek diyorlar çalışmalara 2 günde bir devam edin 3. Güne kalmasın 1 boş 1 dolu gibi ben öyle yaptım aslında o sıra aklımda hiç aman ilişki olsun bebiş olsun şeyi gezmiyordu ben tatilde kaldım sanırım ama hsg den sonra hep 1 dolu 1 boş olmasına önem gösterdim çünkü ne zaman yumurtladığımızı bilmiyoruz olası bi yumurtlamada boş kalmasın diye 🤣 ben hep elimden geleni yapayım gerisi takdiri ilahi diyorum emin olun ki zamanı var zamanı gelince siz de çok güzel haberler alcaksınız eminim 😍

X