Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

Amin amin hepimiz için ilk dozu içtim bakalım nasıl bir süreç olacak yaşım ileri değil ama giderek kötüleşiyorsa da vakit kaybetmemek de gerekiyo bence sonuçta. Bilmiyorum

Anladım canım doktorun da uzun zamandır takip ediyormuş seni. Dediğin gibi ilk aşılamayı yaptırırsın, sorun olmadığını görünce sonrasında belki iğneyle devam edersin. Ben de hsgsiz başlamıştım aşılamaya.

Evet bakalım hayırlısı umutluyum en azından normal zamandan daha fazla şansım var. Bu arada tüp bebek başarı şansı yüzde 40-50imiş

Evet bakalım hayırlısı umutluyum en azından normal zamandan daha fazla şansım var. Bu arada tüp bebek başarı şansı yüzde 40-50imiş
Ben ikinci aşılamam tutmadığında dünya başıma yıkıldı gibi olmuştu. O gün tüp bebek yapsalar yaptıracaktım. Bi o kadar da çekiniyorum tüp bebekten. Şimdi bu hsg heyecanı falan çıkınca tüp bebek düşünmeye ara verdim ama olmazsa da başka çare yok gibi. Bakma aşılama yüzdeyi çokk arttırmıyor %10-15 arttırıyor demişti doktorum.

Aynen öyle max 20 işte her şey beslenme sigara vs vs hepsi olması gerektiği gibi ise sperm dahil. Hsg sonucun çıkmadı daha dimi

Canım doktorun seni uzun süredir takip ediyorsa ve iğne denemeniz olduysa aşılamaya geç bence de vakit kaybetmeye gerek yok ama sana hsg çekildi mi ?
Hsg çekilmedi, iğne de vermedi iğnesiz takip etti o zaman iğneye bile gerek olmadan kendi büyüdü çatladı ama şu an o halimden eser yok

Hsg çekilmedi, iğne de vermedi iğnesiz takip etti o zaman iğneye bile gerek olmadan kendi büyüdü çatladı ama şu an o halimden eser yok
Peki neden iğne denemeden hsg çekilmeden direk aşılama demiş ? Açıkçası bana pek Sağlıklı gelmedi bu durum. Her hasta ilk önce iğne deneniyor diye biliyorum tutmazsa hsg sonrası için aşılama yanlış mı biliyorum acaba

Merhaba bu ay reglim gecikmeyip kist oluşmasaydı bende kullanacaktım.Bugün rahim filmi çekildi ve şükür ki temiz çıktı var mı önereceğiniz bir şey?Sizce bir ay dinleneyim mi yoksa klomen tedavisine başlayayım mı diğer arkadaşlarda fikrini sunarsa sevinirim

Canım ben iyiiyim… hala bebiş yok. Bu ay 3. Aşılamamı olacağım nasipse. Adetin 6. Günündeyim beklemedeyim, umudumu ayakta tutmaya çalışıyorum ama zorluyor senin hamişlik nasıl gidiyor kuzum
Umut hep var beni unutmayın arada yazın bilgilendirin kız ben iyiyim canım nasipse 10+5 haftalık oldum 12. Haftada kontrolüm var şuanlık herşey yolunda çok şükür bulantı kusma hiçbişey de yaşamadım rutin devam ediyorum

Evet kuzum. Aşılamq yaptım olmadı hsg çekilcek bu ay sen nasılsın bakalım
Hsg önemli ya inşallah sonucu da güzel çıkar biliyosun benim sağ tüp tıkalı çıktı hsg sırasında ilaçla açıldı sonra gebelik oluştu herşey nasip yani ben iyiyim 10+5 haftalık oldum 12. Haftada kontrolüm var çok şükür şuanlık herşey yolunda

Maşallah cinsiyete az kalmış kuzum Maşallah. Kuzum açılsa bile yumurtlama geç olabliyo

Unutur muyuz kız unutmayız hiç güzel haberi alıp verelim istiyorum ama o haberi de alamadık bi türlü.. oy ne çabuk büyüyor 10 haftalık oluvermiş. Tabi sana zaman geçmiyordur belki sağlıkla büyüsün bebişin canımm

Canım kistin hala varsa zaten doktor klomen kullandırmaz. Daha da büyütür klomen kisti. Doktorun seni yönlendirecektir bu konuda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…