Klomen+çatlatma iğnesi 17. gün

kakulemom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2022
24
6
44
Hanımlar merhaba ben pcos hastasıyım. Klomen kullandım ardından 1temmuz da çatlatma iğnesi vurdum. 16 temmuzda gebelik testi verdim beta <1.20 çıktı. Birkaç gündür belim ağrıyor ama bugün ayakta duramayacağım kadar ağrıyor bir de alt karın bölgemde ağrım var beni çok zorluyor. Doktorum şehir dışında. Bu sancı adet sancısı mı yani bu tedaviden sonra adet böyle şiddetli sancıyla mı geliyor bilgisi olanlar yardımcı olabilir misiniz

Normal adet tarihin geçti mi . Belki de geç döllenmedir o yüzden kanda gözükmemiştir

Normal adet tarihime daha 6 gün var acaba kist mi oluştu o mı sancı veriyor diye meraklandım normal adet sancımın üstünde bi sancı çünkü.. Geç döllenme olsa bel ağrır mı ?
Canım bu sitede genellikle 12 ve ya 14 gün test felan öneriyorlar benim 13. Gün bile idrar testinde pozitif çıktı ama adet oldum. Bence kanda çıkmaması çok normal bana göre adet tarihini bekle daha 6 gün çıkmaması gayet normal

Aslında bana doktor adetin 3 4 gün gecikirse kan testi ver dedi ama ben burdaki yorumların gazına gelip erken test verdim. Şimdi de belim ağrıyor e hamile değilim adet ağrım gibi de değil ne yapsam diye düşünüyorum sıcak tuttum yine geçmedi ama dediğin gibi gerçekten adet tarihini beklemek gerek.. Allah içinde bizler olmak üzere isteyen kim varsa tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin…

Amin amin inşallah. Evet bence de en doğrusu adet gecikmesini beklemek benim hiç gecikmedi hep aynı günde veya iki gün önceden gelirdi

Merhabalar klomen ve çatlatma iğnesi kullandım bugun 12 gün ve akıntım geliyo yumurta akı veya süt gibi bu şekilde olan var mı bel agrısı ve yorgunlukta mevcut iğne ve hapın etkisi mi ?

iğnenin 16.günü negatif çıktıysa tutmamış belliki sonuc sonradan değişmez. muhtemelen kistleşme oldu onun ağrısıdır

Merhabalar klomen ve çatlatma iğnesi kullandım bugun 12 gün ve akıntım geliyo yumurta akı veya süt gibi bu şekilde olan var mı bel agrısı ve yorgunlukta mevcut iğne ve hapın etkisi mi ?
Bir sürü konu okudum bu dedikleriniz hamile olanda da var iğne etkisinde de.. İnşallah hamilesinizdir ama bence adet gününüzü bekleyin ben beklemedim çok pişmanım

Test yapmaya korkuyoruz tüm belirtilere kuşak kabartıyoruz umarım hepimiz için güzel sonuçlar olur

Merhaba canım. Bende aynı pcos hastasiyim. Kendi adet takvimime gore 8 gün gecikmevardı. Çatlatma ignesindende 17.gün geçmişti. Her gün idrar ve kan testi yaptırdım 12.günden sonra. Hep negatifti. Bugünde adet olmuşum. Igneden 17 gün sonra adet oldum .çok umutluydum bu ay gecikmeler oldu diye. Ama oluyormuş böyle demekki

Ben de belim çok farklı ve şiddetli ağrıyor acaba hamile miyim diye umutlanırken gecikmenin 20. günü hem adet oldum hem de covid.. Güler misin ağlar mısın :) üzüldüm kendim için de senin için de.. Ama vardır bir hayır.. Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin

Allahım hayırlısını nasip etsin. Asla pes etmiyoruz. Var gücümüzle devam

merhaba öncelikle inşallah rabbim tez zamanda hayırlısı ile kalben isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu buraya yazmamın sebebi sizlere ümit olmak bende femera ve ovitrelle kullandım ikinci ayımda elhamdüliilah rabbim nasip etti ilk ay o kadar umutluydumkı olmadı 4 kere kan testı verdım belkı erkenden o kadar heycanlıydım ama en doğru sonu. 16-17 günlerde belli oluyor cunku bende 10 gunumde 13 gunumde çift çizgiyi görüp daha sonra iğnenin etkısı olduğunu öğrenince hüsrana uğrayanlardanım en ıyısı 16-17 gun ve sonrasında kan testı vermek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…