Klomen Çatlama İğnesi

Herkese merhaba ben de bi kaç aydır tedavideyim pcosum var kasım 22 de iğne olsum ama tutunmadı üzerine regl gördüm yarın doktor kontrolüm var bana da dua edin artık bu süreçlerim bitsin bende gebe kalayım rabbim hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın çok yorucu bir süreç artık testlerde negatif görmekten psikolojim bozuldu bozulacak umutsuzluğa kapılmak istemiyorum ama 2. İğnede başarılı olur mu sizce ya da gördüğünüz kadarı ile bilgilendirirseniz çok sevinirim ilk defa olmuştum iğne çok aşırı ağrım var

Tekrar aşılama yapacaksınız dimi inşallah hepimiz güzel haberler alırız bu ay Bende de PCOs var

Mrb lar ablalarim ben iki gun once kan verdim ama sonuc negatif cikti doktor dediki regl olmasan gel bida kan ver dedi bana ama benim adetim degisiyor bide kasiklarim cok agriyor

Merhaba,kimse var mı topikte uzun sürendir yazılmamış,ben de klomen kullandım iğne vermedi bana,çoğul istediğim için kullandım.sizde durumlar ne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…