Klinik bera testi

Bebeğiniz durumu nedir acaba geçmiş olsun bizde aynı durumdayız şuan
Bebeğim 8 aylık oldu. Cihaz kullanıyoruz.
Bebeğiniz durumu nedir acaba geçmiş olsun bizde aynı durumdayız şuan
Phonak aldık. Bizim kaybımız çok yüksek. 90db. Ama çok fayda gördük cihazdan. Büyüdükçe kullanmak zorlaşıyor, bilinçli artık kulağında durmasını istemiyor. Bunum dışında sıkıntı yok. Ekimde implant olacak inşallah. Özel eğitime başladık, bende onlıne eğitimler alıp destekliyorum. Eskişehir içem de 3 ayda 1 takip edecek. Sizin bebeğinizin durumu nedir?

Bizde 3 aylığız henüz bizede phonak önerildi ileri derece bizimde işitme kaybı 1 yaşında implant

Bizde 3 aylığız henüz bizede phonak önerildi ileri derece bizimde işitme kaybı 1 yaşında implant
Ne kadar erken teşhis olmuş. Çok güzel. Hiç endişe etmeyin. İmplanta kadar olan süreçteyiz bizde, bu süreç en zor kısım demişti bana herkes. Öyleymiş. Sonrası daha kolay olacakmış. Bebekte cihaz yorucu oluyor. Ama çok şükür, artık engel olarak görülmüyor. Biz içem e de gittik. Orayı görünce çok rahatladık.

Mutlaka phonak alın, çocuk serisinin en güçlüsünü alın. Işık yansın, ışıksız yetişkin cihazı satmaya çalışabiliyorlar. Kayıp yüksek olunca, yetişkinler için olanınk öneriyorlar. Aynı güçte çocuk serisi de var. Phonak en iyisi. Tabi bebeğim cihazla uyumu da önemli. Bizim derecede kaybı olan çoğu bebek cihazla hiç duymamış. Ama biz çok fayda gördük. İlk alkış sesine bakmaya başladı. Yüksek sesle kpnuştuğumzda. Sesli oyuncaklara, şimdi yavaş yavaş ismine dönöeye başladı. Ama tabi cihazla devam edemez, kaybı çok yüksek. İmplant şart.

Bizede aynısı dendi zaten cihazla zorlanır implant şart dediler 9 ay boyunca cihaz kullanıcaz phonak 50 önerildi çok sevindim sizin çocuğunuz adına fayda görmenize inşallah bizde fayda görürüz siz ameliyatı nerede olacaksınız

Biz samsunda olacağız ameliyatı

Merhabalar son durumunuz nedir acaba, implant oldu mu bebeğiniz süreç nasıl geçti

Sıvıyı ne kadar sürede atıyormuş

Zeynep hanım benim kızım da 4aylik Bera testi yaptırdık %35 sağ kulak da %45 sol.kulakta dedi işitme kaybı var diye... Orta kulak sıvı olcmesi felan yapmadı sadece enfeksiyon var mu diye baktı o kadar onda da enfeksiyon cikmaid... Olabilir mi ya sıvı, ben tekrar götürmek istiyorum başka hastaneye... Benim kızım doğum da şu yutmustu oksijensiz kaldı.. sonra sarılığı çok geç geçti... Kulağında sıvı olabilir mi ki ... Yazinizi okudum kendime bı umut aradım 3 gündür kendimi yedim mahvoldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…