KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
daha neler yapacağım da vakit işte vakit :))

sen uğraşıyor musun böyle bir şeylerle boş vakitlerinde?
yok canım ben zaten hafta içi okuldayım kalan zamanımda spor yapıyorum :) bide okumam gereken kitaplar olduğu için onlara vakit ayırıyorum :) bide ev işi falan derken ancak yettiriyorum zamanımı :)

yok canım ben zaten hafta içi okuldayım kalan zamanımda spor yapıyorum :) bide okumam gereken kitaplar olduğu için onlara vakit ayırıyorum :) bide ev işi falan derken ancak yettiriyorum zamanımı :)

evcimen kız ya :)
ben de ev kuşuyum evden çıkmak istemiyorum bir zamanlar ordan oraya gezerdim şimdi sadece evde yatmak istiyorum :KK70:
spor olarak ne yapıyorsun benim de zayıflamam lazım

evcimen kız ya :)
ben de ev kuşuyum evden çıkmak istemiyorum bir zamanlar ordan oraya gezerdim şimdi sadece evde yatmak istiyorum :KK70:
spor olarak ne yapıyorsun benim de zayıflamam lazım
ay evet evde olmayı çok seviyorum ben yaa :)))
spor olarak Lesli diye bir zayıflama videosu var onu yapıyorum canım, popo dikleşmesi içinde squat yapıyorum. bacak egzersizleri falan var bide, ha bide trambolinim var onunla çalışıyorum.
bizim grubumuz var:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...or-maas-yol-ssk.788615/page-842#post-39836658

burayada hergün bildirim yapıyorum :)) yaklaşık 1.5 aydır devam ettiriyorum ve gerçekten çok işe yarıyor :))

ay evet evde olmayı çok seviyorum ben yaa :)))
spor olarak Lesli diye bir zayıflama videosu var onu yapıyorum canım, popo dikleşmesi içinde squat yapıyorum. bacak egzersizleri falan var bide, ha bide trambolinim var onunla çalışıyorum.
bizim grubumuz var:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...or-maas-yol-ssk.788615/page-842#post-39836658

burayada hergün bildirim yapıyorum :)) yaklaşık 1.5 aydır devam ettiriyorum ve gerçekten çok işe yarıyor :))

kaç kilo verdin?
ben geçen yıl şeyi yapmıştım neydi o kadının adı ya çok deli hani ay unuttum zıplayıp duruyor 30 days shred : D

keyfin yerindeyse ne güzel ^^

kaç kilo verdin?
ben geçen yıl şeyi yapmıştım neydi o kadının adı ya çok deli hani ay unuttum zıplayıp duruyor 30 days shred : D

keyfin yerindeyse ne güzel ^^
canım ben 6 ayda yaklaşık 7-8 kilo verdim şimdi 48 kiloyum, sporuda önce ara ara yapıyordum şimdi düzenli olarak 1,5 ay oldu.
kilomu düşürmemeye çalışıyorum hatta 50 yapmak istiyorum, şu an sıkılaştırma ve popo dikleştirmek için uğraşıyorum :KK70:

canım ben 6 ayda yaklaşık 7-8 kilo verdim şimdi 48 kiloyum, sporuda önce ara ara yapıyordum şimdi düzenli olarak 1,5 ay oldu.
kilomu düşürmemeye çalışıyorum hatta 50 yapmak istiyorum, şu an sıkılaştırma ve popo dikleştirmek için uğraşıyorum :KK70:

jillian michaels hatırladım : D
ben totomu yere zor koyuyorum şu haziran bir geçse bırakıcam her şeyi kendime zaman ayırıcam ^^
o zaman ben de katılabilirim size siz tabi o zaman çıtır olacaksınız :/

jillian michaels hatırladım : D
ben totomu yere zor koyuyorum şu haziran bir geçse bırakıcam her şeyi kendime zaman ayırıcam ^^
o zaman ben de katılabilirim size siz tabi o zaman çıtır olacaksınız :/
katıl canım benim öyle deme :) bizde sporumuza devam edicez biraz tempolu yapar yetişirsin bize :) jillian gerçekten çok iyi bi spor bana o ağır geliyor yapamıyorum :KK70:

katıl canım benim öyle deme :) bizde sporumuza devam edicez biraz tempolu yapar yetişirsin bize :) jillian gerçekten çok iyi bi spor bana o ağır geliyor yapamıyorum :KK70:

o kadın manyak ya bir de gülmüyor mu ben orda totomdan ter fışkırırken kihihi kihihi gülüyor come on lets do that guysss!! falan ya bi git defol git deyip pes edip yere yığıldığım çok olmuştur :KK70:

Merhabaa bugün çok güzel bi gün dersim vardı gitmedim evde resim yaptım nihahaha.:KK45:

Merhabaa bugün çok güzel bi gün dersim vardı gitmedim evde resim yaptım nihahaha.:KK45:

vay ukala vay saygısız vay kendini bilmez :KK70: :KK70: :KK70:

Ben yokken herkes konuşuyor ben varken niye susuyonuz be.:KK11:

gecenin köründe yazmışsın valla uyuyordum :p

Konuya bakıp çıkacaktım bunu görünce yazmadan duramadım.
Şu konuyu her okuduğumda bu şarkı çalmaya başlıyor beynimde.
Just ruh ikizim misin nesin :KK53:

kızım geyikten boynumuz vurulacak ama dahaönce de dimiştik bunu ruh ikizi ilan edebilirik diye :KK60:

güzel saçlı bayanlar sizi
EN GÜZEL SAÇ YARIŞMASINA DAVET EDİYORUM
DETAYLAR BURADA

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/en-guzel-sac-yarismasi.803102/

benim saçlar normal görünse yeter güzelliği boşverdim :KK70: o kadar işlemden sonra :KK70:

vay ukala vay saygısız vay kendini bilmez :KK70: :KK70: :KK70:

gecenin köründe yazmışsın valla uyuyordum :p

kızım geyikten boynumuz vurulacak ama dahaönce de dimiştik bunu ruh ikizi ilan edebilirik diye :KK60:

benim saçlar normal görünse yeter güzelliği boşverdim :KK70: o kadar işlemden sonra :KK70:

güzeldir saçların güzellllll :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X