KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
istanbulda hava açık ne degısken havası varr bu havalar benımde atmosferımı bozuyorr

polemikten gitmişim zaten, o da ban yemiş. ya uzadı mevzu yazarken ben dedim zaten kesin gidiciyim diye ama geri de çekilemedim haklıyken ne yapayım, egom 1 günlük ban cezasından daha kıymetliydi

aman boşver ya şu tipleri onlarla egomu korusam nolur korumasam nooolur cins cins insanlar

ızledımm neresı orası ankara pavyonlarına benzettımm,bayanıda flash tv ye cıkan programlardakı hanfendılere benzettımm:)

ahaha cinsellik anlayışımız bile çok enteresan ya
o adamdan iş çıkmaz o hareketlerden sonra
bu arada nasıl bildin ankara pavyonundanmış

büyük ihtimalle kansızlık diyecek bebişim sana

Muhabbet koyu sadece merhaba diyebildim :)

herkesin işi gücü var sonuçta çok fazla takılamıyoruz ki

aynen de ilaç var kaşık şurup gibi onu vermeseler o alerji yapıyor bana ya

mutlaka alerjin olduğunu belirt o zaman vermez
kan hapları da genel olarak kilo yapıyor ama
ben kullandım uzun süre
sonra yine eskiye döndü bırakınca

en güzeli pekmez pekmez

ben belki 3 aydır içmiyorum aynen kiloiçin ve alaerji için bıraktım pekmez içiyorum.bilmiyorum artık az bir şey yükseldi dese o bile yeticek bana

ben belki 3 aydır içmiyorum aynen kiloiçin ve alaerji için bıraktım pekmez içiyorum.bilmiyorum artık az bir şey yükseldi dese o bile yeticek bana

linkini atar mısın şekerim bakalım

ay ama çok sinirlendim o gün ya, hayır bir de iddia ediyor bak aklıma geldi gene
atarız valla.
bu arada şu hardcore abla iyi senaryo yazmış :)

o konu patlar gider baya açık vermiş
isme bak mrs hard

Demi yaa ))

just link atmak yasakmış o yüzden atamıyorum

baktım şimdi enfes olmuş ya
yine acıktım iyi mi

aman hallettik şükür, yönetim uzlaştı, parayı aldık ama neredeyse mahkemelik oluyorduk alt komşuyla.

ay evet ya senaryo fena olmuş ama biraz daha çalışması lazım

nerde o konu uçtu mu şimdi
şu hemen evlenmek isteyen kız konusu da fena

ivit

b
nerde o konu uçtu mu şimdi
şu hemen evlenmek isteyen kız konusu da fena
hangi konu ban yediğim mi? duruyordur heralde, banyo konusuysa burada yazdım. banyonun taşlarını kırdırdı benim sevimsiz alt komşu da. ay bence fena falan değil ya, çok kızdım, erken evlenmesi de değil, hali tavrı bi fena geldi bana. hadi okumak istemez, bölümü sevmez anlarım da ben çalışayım adam baksın ne demek ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…