KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bu konuyu ayrıntılı soruşturucam şimdi gidip biraz şu konu tekrarı yapınca
özelden sorayım hem de
sobadan alev çıktı bir borusu gitti :KK57:

Ay aynı seyi 3.alıntılayışım ama yazmadan duramayacağım sobadan alev çıktıir borusu gitti cümlesinin deyim olmadığını 4.kez denk gelişimdr anladım.kendime güldüm resmen.bu salaklığım da burads kalsın ahaha.:KK70::KK70:

ben çok bir romantikliğini görmedim ya
hem utangaç hem de 3 ay öküz gibi sadece baktı yani
bizimkiler bile böyle dikizlemiyordur :110:
en son sinir olup gidip ben konuştum :KK53:
iskandinavlar iyi diyorlar bir deonları mı denesek :KK70:
ispanyolları tek geçerim. kendisini sevgilim yapamamıştım ama çok yaklaşmıştım. TR'de bir kaç günü daha olaydı kesin ayarlardım ben :KK45:
iskandinav bilmiyom ben :KK53: ama uzun boylu kaslı sarışın gri gözlü oluyolla :KK15: yirim :kk77: onları

Ay aynı seyi 3.alıntılayışım ama yazmadan duramayacağım sobadan alev çıktıir borusu gitti cümlesinin deyim olmadığını 4.kez denk gelişimdr anladım.kendime güldüm resmen.bu salaklığım da burads kalsın ahaha.:KK70::KK70:

ahahah ahahah karnım ağrıdı ya gülmekten helal olsun onu nasıl deyime benzettin :KK70:

ispanyolları tek geçerim. kendisini sevgilim yapamamıştım ama çok yaklaşmıştım. TR'de bir kaç günü daha olaydı kesin ayarlardım ben :KK45:
iskandinav bilmiyom ben :KK53: ama uzun boylu kaslı sarışın gri gözlü oluyolla :KK15: yirim :kk77: onları

sarışın da heç sevmem ya bana kara kaşlı kara gözlü olacak :KK70:

ben de ama sevgilim olarak :KK70: kocam olacaksa zengin ve yakışıklı olsun ki çocuğum güzel olsun, sevgiliyi sonra düşünürük abovvv taşlayacaklar beni :KK70:

metres mi yapıcan bir de kendine :KK70: ev aç da tam olsun :KK70:

Topigine caput baglamaya geldim :KK31:

çabuk bağla çabuk kırmızılar gelmeden :KK53: gerçi gelmeye hiç niyetleri yok zalımın evlatlarının :KK53:

:KK53::KK53::KK31:Bu caputun
:KK73:Bu da puskuller olsun

o çaput dediğin sutyen yalnız farkında mısın :KK70:

sutyen de kabul ediyoruz tabi ama ilk öğrendiğimde şok olmuştum :KK53:

benim 2 sene oldu kız.
vallaha var biri ama o da 33 yaşında iyice emekli amca moduna girmiş daha bu yaşta. içim sıkılıyo. müsait bir mezar bulsa girecek sankim püfff :/

ben yaş farkına çok olumsuz yaklaşıyorum artık eski eşimle aramda çok yaş vardı şimdi mesela son flört ettiğim adamla 8 yaşı duyunca soğudum :KK43:

o çaput dediğin sutyen yalnız farkında mısın :KK70:

sutyen de kabul ediyoruz tabi ama ilk öğrendiğimde şok olmuştum :KK53:

ben yaş farkına çok olumsuz yaklaşıyorum artık eski eşimle aramda çok yaş vardı şimdi mesela son flört ettiğim adamla 8 yaşı duyunca soğudum :KK43:
Heee biliyom sutyen ama caputa benzeyen bunu buldum oburu de ponpon ama olsun :KK68::KK68:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X