KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tabiki neyse sana yapılan eziyeti masrafı ödesinler yok derlerse ver mahkemeye kolaymı bu kış günlerinde evinde inşaat

tabiki neyse sana yapılan eziyeti masrafı ödesinler yok derlerse ver mahkemeye kolaymı bu kış günlerinde evinde inşaat
tabii teklif edeceğim, bacanın üzerine bir şey koyulması gerekiyormuş hani üçgen şeklinde oluyor ya ondan koymamışlar. yönetimle konuşsunlar masrafı karşılasınlar ortaklaşa susayım yoksa hem yönetimi hem de komşuyu dava etmeye kararlıyım. daha doğrusu babamın etmesini sağlayacağım, ev babamın ama babam da benim kafadan Allahtan, bırakmaz yanlarına.

haklısın haklı davanda kimse bir şey diyemez diyen olursa da hiç boşverdim yapma hakkını al

bizde yıllar önce yaşadık bunu ama dava falan yapmadık lojmanda oturuyorduk tesisat eskiymiş dediler üstünü örttüler

rezil olmuştuk o zaman evde ustalar kış günü banyoya giremiyoruz vb..her yer harç oldu anlatamam sana gerçi sen anlarsın beni

o yüzden hakkını al bence

hayır bir de tutturdular o zaman temiz sudur diye, kadına en sonunda bağırdım "bizim temiz su tesisatı duvarın içine alındı yıllar önce, temiz su olsa apartmanın dışında rutubet olur, çıkma kapıma yönetimle hallet bundan sonrasını" diye.
çıldıracağım yahu. iyice şirret edepsiz yaptılar beni.
bir de çatıdan aşağı inerken düştüm zaten, kolum mosmor, deli olacağım

inanmıyorum bence bu düşmenden dolayı rapor al belki davacı durumların olur kullanırsın

inanmıyorum bence bu düşmenden dolayı rapor al belki davacı durumların olur kullanırsın
ya sorma doktora gittim zaten, kolumda 2 hafif morluk var, iş göremezlik raporu vermedi ama düşme vs belgeli ve bu iş için düştüm zaten.
banyonun da resimlerini çektim. mahkemeye hazırım yani.
annem de "ay ne fenasın sen, ben seni böyle şirret mi yetiştirdim" diyor ama ben kararlıyım vallaha ya üzerlerine düşeni yaparlar ya da hukuk önünde paylaşırız kozumuzu

iyide bunun şirletlike ilgisi yok ki olması gereken o bacadaki şey yok ve sen bundan dolayı hem komşuyla kapıştın hem sıkıntı çektin
haklısın yani

iyide bunun şirletlike ilgisi yok ki olması gereken o bacadaki şey yok ve sen bundan dolayı hem komşuyla kapıştın hem sıkıntı çektin
haklısın yani
annem de sanırsın İngiliz Asilzadesi. aman komşularla yüz göz olmayalım, aman lanet insanları seviyesine düşmeyelim, beni muhatap etme bunlarla diye diye tepeme çıkardı kadını.

45 falan sandın dimiii

kuzuş sana çok teşekkür ederim şu smoothie tarifi için ya o gündür yapıyorum çok hoşuma gitti
hiç sabah denemedim üşengeçlikten ama geceden yapıp koysam bir kaba vitamini kaçar mı acaba?
bir de ayıltır mı bilemiyorum o yüzden

türk kahvemi içtim ders çalışmaya hazırım
bütün tenseleri bitirdim
sen neler yapıyorsun
amannn ne yapayım 2 gündür banyoyla uğraşıyorum. alt komşuya akıyormuş dedim bacadandır, yok dedi sizden kırdık banyoyu nitekim benden değilmiş. şimdi kullanamıycam bir tam gece. deli oluyorum. evin rezili çıktı yeni temizlemiştim bir de.
çooook sinirliyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…