KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben balığı çok severim ama büyük balık.Sardalya falan olmuyor,ne yediğimi anlamıyorum.Yanına da meze olsaydı..
İşte çok büyük hayallerim var ama dolapta ıspaank var.

Hihi
Ben denizden ne çıksa yerim insanlarındanım. Sevmediğim bir deniz ürününe denk gelmedim daha. Rakı da lazım yanına

Ben karides falan yemiyorum yani önüme konsa yerim dr canım hoç karides cekmiyor. ben rakı içemiyorum çok uzücü ayda yılda bir anca

Ben karides falan yemiyorum yani önüme konsa yerim dr canım hoç karides cekmiyor. ben rakı içemiyorum çok uzücü ayda yılda bir anca
Hadi yaa, raki içilmez mi dostum. Ben de içemezdim eskiden, sek içmeye başlayınca sevdim. Hala su koyunca içemem.
Karides, kalamar,ahtapot bayılırııımm..
biri balık mı dedi
Hadi balık masası kuruyoruz

Hadi yaa, raki içilmez mi dostum. Ben de içemezdim eskiden, sek içmeye başlayınca sevdim. Hala su koyunca içemem.

offfff hele bir de Tayfa'nın Eroini olacak ( bilmeyene not: bir balık restoranının acılı bir mezesi ama adı gibi bağımlılık yapar)
vallaha ben de senin gibiyim babam çıksa denizden yerim.

Ben astım ilacı kullanïorum içmeden önce 1-2 gün kullanmıyorum.Ben daha çok şarabı severim daha hafif bir tadı var.

Yok yılladır sek içiyorum, memnnum durumdan. Anladım ki rakıyı bişeyle karıştırmamak gerek.
Balık sevilmez mi kız.

aynı kaynanam aynı

bi 24 sene önce zehirlenmiştim öleyazdım, kokusuna dayanamıyorum ama fırında patatesli kekikli somona acımam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…