KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
beni kısaca mannak diye çağırmak için değil mi itiraf et :KK45:

hemen geleyrum ben bunu göz ardı etmiştim aslında çok ekşın yoktur diye :KK16:

gerdimerdesin :KK11:

Sorma ya,temizlik yaptım dün,bugün de bi film izleyim dedim film maşallah 3 saat,sonra bir de kitap okuyayım dedim yine 12 yi buldum.ya şu foruma bayılıyorum giremiyorum ama girincr de ay gec gİrdim diye üzülüyorum normal mi.:KK53:

Sorma ya,temizlik yaptım dün,bugün de bi film izleyim dedim film maşallah 3 saat,sonra bir de kitap okuyayım dedim yine 12 yi buldum.ya şu foruma bayılıyorum giremiyorum ama girincr de ay gec gİrdim diye üzülüyorum normal mi.:KK53:

uykuyla aramdaki ilişkiye benziyor.
uykuyu seviyorum ama yatağa gitmemek için direniyorum :KK53:
hangi film o? hangi kitap?
azcık entellik yapayım :p
bugün entel hanımlarımızı kaçırdın sen :KK53:

uykuyla aramdaki ilişkiye benziyor.Bugüyu seviyorum ama yatağa gitmemek için direniyorum :KK53:
hangi film o? hangi kitap?
azcık entellik yapayım :p
bugün entel hanımlarımızı kaçırdın sen :KK53:

İnterstaller i sinemada izleyememiştim onu izledim,üstüne insan nasıl insan oldu yu okudum.Bugün overdose entellik yaptım.:KK58:kimmiş o entel kadınlar.:KK45:

İnterstaller i sinemada izleyememiştim onu izledim,üstüne insan nasıl insan oldu yu okudum.Bugün overdose entellik yaptım.:KK58:kimmiş o entel kadınlar.:KK45:

bir abla gitmiş çocuk sahibi olmadan mutlu olanlar topicine

annelik kadınlığın en üst mertebesidir yazmış

cevabını almış tabi sonra da bdvdkonu açmış biz de çok vurduk öldürdük galiba :KK70:

bla gitmiş çocuk sahibi olmadan mutlu olanlar topicine

cevabını almış tabi sonra da bdvdkonu açmış biz de çok vurduk öldürdük galiba :KK70:

Ya ne kadar düşüncesiz insanlar ya diğerlerine bıraktım, çocugu olamayan biri görse yıkılacak boş boş konuşuyorlar.bazı konulardaki üyelerin ağzına kurekle vurmak istiyoru, ya resmen kışkırtıyolar cevap verince ban yiyorum şu kısa üyelik sürecinde ikiban yedim.:KK76:

bir abla gitmiş çocuk sahibi olmadan mutlu olanlar topicine

Hayır bebektre yapamasalar neyle övünecekler.herkes yapabilir yani hastalık olmadığı sürece gayet kolay..:KK45:

Ya ne kadar düşüncesiz insanlar ya diğerlerine bıraktım, çocugu olamayan biri görse yıkılacak boş boş konuşuyorlar.bazı konulardaki üyelerin ağzına kurekle vurmak istiyoru, ya resmen kışkırtıyolar cevap verince ban yiyorum şu kısa üyelik sürecinde ikiban yedim.:KK76:

Hayır bebektre yapamasalar neyle övünecekler.herkes yapabilir yani hastalık olmadığı sürece gayet kolay..:KK45:

aaaaaaaaa çok ayıp ettin şimdi "kociş" ler ne güne duruyor! :KK70:

[QUOTE="justholdmetight, post: 39406239,
bu kelimeyi kullandı mı yani? :KK70:

dipnlinot: çok acıktım :110:[/QUOTE]

Kullandı valla ben de şaşırdım.ben de acıktım ama yiyemem bugün çok yedim ya,müzikle açlığımı bastırmaya çslışıyorum.:kk77:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X