KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

kulittacığım nasılsın? bunların hareketlileri harika ama kk boyutuna indirebilir misin?bilmiyorum buraya yapıştırınca bu gifler hareket edecek mi?
retro pin-up vintage kız avatarları , audrey hepburn ile "adam levine" avatarları isteyeceğim bir de senden

Sağol canım iyiyim. Eklediklerin hareketli çıksaydı boyut ayarlaması yapardım. Linklerini verebilirsen veya hızlıresim.com. ile upload edersen hareketli görebiliriz. KK image büyük boyutlu gifleri donduruyor pinktomatocum.

. . Eki Görüntüle 670998 . . .

ellerine emeğine sağlık nasıl güzel yapmışsın , binlerce teşekkür ediyorum ve öpüyorum seni kocaman

Vaktin olursa bunları da parıltılı hareketli bir şeyler yapabilir misin canım?

Eklentiler

• $inu-x-boku-ss-roromiya-karuta-ayatoki-1-skeleton.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 52
  • $ririchiyo-shirakiin-inu-x-boku-ss-transformed-oni-e983bd.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 49
  • $tumblr_m9h7srpgA21rbv6hmo1_1280.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 65
  • $tumblr_m89yi6UQGL1r2d5qko1_500.jpg
    34 KB · Görüntüleme: 49
  • $tumblr_mdzgb2SzJ91r64uizo1_500.jpg
    40,7 KB · Görüntüleme: 50
Evet canım, depolama süresi bittiğinde siliniyor maalesef. Editör arkadaşlarımız boşalmış mesajları temizlerse
avatar topicleri daha keyifli olur.

ee simdi ne olacak bulamayacakmiyim ben o eski avatarimi
Bi civciv vardi saga sola bakan o yok

Uzun zamandır buraya kimse yazmamış inşallah hala avatar boylarını küçültüyorsunuzdur :)

Müsait olduğunuz zaman bunların boyutlarını da uygun hale getirirebilir misiniz acaba? Aslında eklemek istediklerim başkaydı ama onları eklemeyi beceremedim malesef Bunları da ekleyebildiğimden şüpheliyim aslında
Şimdiden teşekkürler :)

Eklentiler

• $200 (2).gif
    88 KB · Görüntüleme: 71
  • $200 (4).gif
    148,5 KB · Görüntüleme: 104
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…