KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

Oy sifaacım faydalı olabildiysem ne mutlu bana.
Deneme tahtasında basakss ile çalıştık biraz canım. Program hakkında daha fazla bilgi alabileceğini
düşündüğüm için lingini veriyorum. Deneme tahtası her an silinebilir, istersen bir gözden geçir.
Takıldığında zevkle bilgilerimi paylaşırım tatlım.
Süpersin sifaacım... tebrikler... :KK9: :KK9: :KK9:

http://www.kadinlarkulubu.com/deneme-tahtasi/491202-avatar-duzenleme.html
ooo maşallah size Başak arkadaşımız kalfa olmuştur çıraklık sırası bende :KK52: teşekkürler tatlım link verdiğin için :KK66: :KK3::KK16:

$an.gif mesela nette bulduğum bu avatarın sadece boyutunu küçültebildim :KK15: Kulittacığım :KK16:

Eki Görüntüle 314801 mesela nette bulduğum bu avatarın sadece boyutunu küçültebildim :KK15: Kulittacığım :KK16:
Bravooo ... :KK9:
Çok şirinmiş, hem de kusursuz ayarlamışsın sifaacım.
Belki çözmüşsündür lakin aklıma gelmişken açıklamak istiyorum.
Bazı avatarların boyutunu ayarlarken arka planı siyaha dönüşüyor veya
avatar netliği bozuluyor. Bu avatarları AniGif sayfasından Tuval boyutu ayarla bölümünden
ilk boyutuyla kayıt yapıp, bu kayıttan her türlü ayarlamasını yapacaksın canım. :KK54:

Bravooo ... :KK9:
Çok şirinmiş, hem de kusursuz ayarlamışsın sifaacım.
Belki çözmüşsündür lakin aklıma gelmişken açıklamak istiyorum.
Bazı avatarların boyutunu ayarlarken arka planı siyaha dönüşüyor veya
avatar netliği bozuluyor. Bu avatarları AniGif sayfasından Tuval boyutu ayarla bölümünden
ilk boyutuyla kayıt yapıp, bu kayıttan her türlü ayarlamasını yapacaksın canım. :KK54:
canım hemencik çözmek ne mümkün :KK53: uzun sürer benim kafamın basması :KK9: önemli püf noktası için çok teşekkürler canım benim dikkate alıcağımm :KK6::KK16::KK16::KK19::KK19:

$39190_132715236770948_124103334298805_147264_7350690_n.jpg

kullişim biraz ışıldatır aklandırır paklandırır mısın canımın içi:116:

Eklentiler

• $39190_132715236770948_124103334298805_147264_7350690_n.jpg
    $39190_132715236770948_124103334298805_147264_7350690_n.jpg
    27,4 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
kullitacım şimdiki avatarımı programa koyup bakıyorum neden resmin son kısımlarının bozulduğuna anlam veremiyorum:44:

Kızlarr hangi proglamla yapıyorsunuzz bunlarııı
Çok güzellerr bende yapmak istiyorummm:26::26:

iki kız fotosu aradım bulamadım 4yaşında ve bir aylık kızlarım var avatar için foto arıyorum yardımcı olursanız sevinirim anne baba kızlarda olabilr iki kızda şimdiden teşekkürler:KK42:
buarada kulitta uzun zamandır takip ediyorum seni çok güzel paylaşımların var:nazar:

iki kız fotosu aradım bulamadım 4yaşında ve bir aylık kızlarım var avatar için foto arıyorum yardımcı olursanız sevinirim anne baba kızlarda olabilr iki kızda şimdiden teşekkürler:KK42:
buarada kulitta uzun zamandır takip ediyorum seni çok güzel paylaşımların var:nazar:

Aradığın özelliklerde bir foto bulamadım maalesef.
Rabbim evlatlarını bağışlasın. Güzel günlerini göresin İnşaallah.
Verdiğim linge bakmışmıdın canım? Belki de istediğin gibi bir şey vardır. :kk77: :KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/chat-...-bebe-anne-avatarlari-hareketli-kk-uygun.html

$stock-vector-sisters-71334295.jpg $1813.Sisters.jpg $A_Colorful_Cartoon_Sister_Combing_Her_Younger_Sisters_Hair_Royalty_Free_Clipart_Picture_100715-1.jpg $images.jpg ben bunları bulabildim.
beğernirseniz kulitta cım daha hoş hale getirir bunları
:KK34:

Aradığın özelliklerde bir foto bulamadım maalesef.
Rabbim evlatlarını bağışlasın. Güzel günlerini göresin İnşaallah.
Verdiğim linge bakmışmıdın canım? Belki de istediğin gibi bir şey vardır. :kk77: :KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/chat-...-bebe-anne-avatarlari-hareketli-kk-uygun.html
sağolasın kulittacım ilgin için orayada baktım tam aradığım gibi bişey yok
güzel dileklerin içinde çok çok teşekkürler hepimiz evlatlarımızın güzel günlerini görelim inş.:KK19:
Eki Görüntüle 317625 Eki Görüntüle 317626 Eki Görüntüle 317627 Eki Görüntüle 317628 ben bunları bulabildim.
beğernirseniz kulitta cım daha hoş hale getirir bunları
:KK34:

olabilir canım sağol hareketlenirlerse sevinirim:KK16:

kulişim...

valla hakkını helal et canım ya.

senin anlattığın kadarıyla o programı denemek istedim.

sadece avatarıma bir tane kalp ekledim,

ve anladım ki sen inanılmaz bir emek harcıyorsun biizm için.

biz kendimiz için bir resimle uğraşırken sen kimseyi kırmadan hergün kaç kişinin isteklerini yerine getiriyorsun.

ellerine sağlık.

hakkın ödenmez...

:KK48::KK48::KK48:

kulişim...

valla hakkını helal et canım ya.

senin anlattığın kadarıyla o programı denemek istedim.

sadece avatarıma bir tane kalp ekledim,

ve anladım ki sen inanılmaz bir emek harcıyorsun biizm için.

biz kendimiz için bir resimle uğraşırken sen kimseyi kırmadan hergün kaç kişinin isteklerini yerine getiriyorsun.

ellerine sağlık.

hakkın ödenmez...

:KK48::KK48::KK48:

Canım, canım teşekkür ederim. Çok naziksin. :nazar:
Helalı hoş olsun tatlım. Tespit ettiğin gibi, zaman ve emek isteyen bir iş. :KK6:
Lakin bu şirin şeylere öyle hayranım ki, zevkle hazırlıyorum KaRaLaHaNacım. :KK54:

X