KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

hepsi birbirinden güzel avatarlar emeğine sağlık kulitta
benim nickime uygun daha başka varsa eklermisin

selam kızlar bişey sorucam bu avatarları nasıl alıp kaydedicem bilemedim, yardımcı olursanız sevinirım

göz kırpmasını nasıl yapıyorsun
ben yaptım öcü gibi oldu. doğal yapamadım .

Göz kırpması veya fiziksel hareket yapamıyorum canım. Pırıltı ve gölgeleme veriyorum.
Çeşitli büyüklükteki hazır hareketli gifleri. KK kullanılır boyutuna getiriyorum.

resmin üstüne tıklayın ''resmi farklı kaydet '' tıklarsanız istediğiniz dosyaya kaydedebilirsiniz.

selam kızlar bişey sorucam bu avatarları nasıl alıp kaydedicem bilemedim, yardımcı olursanız sevinirım

Evet canım sea_d arkadaşımın da belirttiği gibi istediğin avatarın üzerine sağ tıklıyorsun farklı kaydet veya resmi kaydet seçeneğini tıkladığında
açılan pencereden istediğin klasöre kaydediyorsun.

Göz kırpması veya fiziksel hareket yapamıyorum canım. Pırıltı ve gölgeleme veriyorum.
Çeşitli büyüklükteki hazır hareketli gifleri. KK kullanılır boyutuna getiriyorum.

valla en güzel böyle yapabiliyorum
aslında göz kırpan bebişler var .onlar nasıl yapılmış ki :26:

Son düzenleme:
valla en güzel böyle yapabiliyorum
aslında göz kırpan bebişler var .onlar nasıl yapılmış ki :26:

Eki Görüntüle 222994

Eee... onlar animasyoncuların işi...
Bir kapalı göz, bir de açık göz fotosu olmalı ki,
birleştirip gözleri kırpıştıralım.
Bizim yapabileceğimiz bir program varsa,
bilen arkadaşlar yardım ederse seviniriz.

kolay gelsin kulittacım bana yagmur yada kar temalı hareketli avatarlar bulabilirmisin?(hatun esmer olsun yalnız)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…