KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

miyaba kulittam

bu ay boyunca ara ara yılbaşıyla ilgili bişeyler de eklersen ne güzel olur canımm

öpüyorum çok

miyaba kulittam

bu ay boyunca ara ara yılbaşıyla ilgili bişeyler de eklersen ne güzel olur canımm

öpüyorum çok

Haklısın megim yılımızla vedalaşmaya az kaldı. Yepyeni umutlarla - yepyeni yılı karşılamak için ışıl ışıl avatarları hazırlamanın tam zamanı. Dilerim yeni yıl güzel ahlak ve vicdan bolluğu getirir.

..
..
..
..
..
..

..
..
..
..
..
..

..
..
..
..
..
..

kulittam yılbaşı ruhu geldi topiğe olleeeyyyy

teşekkürler canım arkadaşımmm

kulittam yılbaşı ruhu geldi topiğe olleeeyyyy

teşekkürler canım arkadaşımmm
Sayende şenlendi sayfalar canısı - bu sıralar günleri haftaları ayları karıştırdım - yeni yıl arifesinde olduğumuzu farketmemiştim. Hatırlattığın için çok sağol arkadaşcım.

..
..
..
..
..
..

..
..
..
..
..
..

..
..
..
..
..
..

Slm
Çok güzel temenni inş.

Sayende şenlendi sayfalar canısı - bu sıralar günleri haftaları ayları karıştırdım - yeni yıl arifesinde olduğumuzu farketmemiştim. Hatırlattığın için çok sağol arkadaşcım.

biz sana çookk çoookkk teşekkür ederiz kulittamm

kulişimmm sarı hatunlar için çok tşklerr canım benimm

Hiç birşey değil melisdenizim. Sarışın bayanlarla karşılaşınca hemen senin görücülüğüne çıkarmak istiyorum.
Harika bir pazar günü geçirmen dileği ile öpüyorum canısı.

..
..
..
..
..
..
..

canımsın çok ama çok saolll iyki kk dasın kulişim,,,burası senle daha bi ğüzelll..emegine yeniden tşlerrrhemen kaydetip kulanmya başalrımm

oleyyyyy
yılbasııı
ruhubasladıııı
coksevıorummmmm
aralıkayını
kukılatammmmmbıtanemmm
harıkagıflerrrr

yeni yıl avatarları çok güzel kulittamm..çocukken pencerenin başında hep kar yağsın diye beklerdim ne umutla beklerdik yeni yılı önceden bi başkaydı yaaaklıma geldi çocukluğum:97:

oleyyyyy
yılbasııı
ruhubasladıııı
coksevıorummmmm
aralıkayını
kukılatammmmmbıtanemmm
harıkagıflerrrr

Bencede güzel Prenses pisicim - yeni yıl atmosferiyle coşuyoruz. Umarım bu pozitif coşku hepimiz için sonsuza kadar sürer. Şirin pamuk pisilerde yeni yılı karşılamaya hazırlanmışlar.

..
..
..
..
..
..

..
..
..
..
..
..

..
..
..
..
..
..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…