KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

Dimi bende çok beğendim ,ayıptır söylemesi kendime çok yakın hissettim :kedi:

Balım özlemişsim seni ya Şeniz

evet canım ben zatenn lıv denınce aklıma sen gelıosu hep pamuksekerım
bende ozledım bende senı fıstıgım:1hugpuyorumnanaktan

kızlar selam
hamile avatarları vardı burda bulamıyorum kaçıncı sayfada bilen varmıı acaba:uhm:

bu resmi severek aldım ama avatarımda hareket etmiyor ilgilenen arkadaşımız kimdir bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum,kolaylıklar

Son düzenleme:
Ben bunları yaptım. Umarım beğenirsin içlerinden birini. )

çok çok teşekkürler ellerine sağlık yerimseniben hakkını helal et olumunekankayizsmile alkisalkisalkis tekrar sağol görüşmek üzere iyi akşamlar opuyorumnanaktan

Ben yapınca oluyor ama. Bir daha deneyin. Liv'e de yaptım onda oldu. Bazen sitede sorun çıkıyor. Tekrar denemek lazım. )

Ben yapınca oluyor ama. Bir daha deneyin. Liv'e de yaptım onda oldu. Bazen sitede sorun çıkıyor. Tekrar denemek lazım. )
3-5 kez tekrarlamama rağmen aynı sonuç çıktı canım bu yüzden haber vereyim dedim bikaç kez yineleyim inşallah olur tekrar zahmet vermek istemem inşallah gerek olmaz görüşmek üzere opuyorumnanaktan

Tüh. Pcde falan bir problem vardır belki de. Neyse artık.
bugün netim gitti geç geldi felan onunla mı alakalı acaba bilmiyorumkismile pc de de sorunlar var evet belki de canım beceremezsem yine başını ağrıtabilirim tekrar ilgin için sağol vaktini aldım opuyorumnanaktan

Bir de avatarı pcye kaydederken ismini değiştirip de deneyebilirsiniz. Çözüm olabilir bir ihtimal. CADIARZU

Bir de avatarı pcye kaydederken ismini değiştirip de deneyebilirsiniz. Çözüm olabilir bir ihtimal. CADIARZU
aaaa ben kaydetmeden direk profil-avatara yüklüyorum bide öle deneyim canım saol yerimseniben opuyorumnanaktan olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…