KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

Ah ah aah melisdenizcim bana seslenmiş duymamışım.
Kendimi nasıl affettirsem?
heart.gif
smiley-coeur-31.gif

..
0a6aa.gif
..
0a77a1.gif
..
0a0.gif
..
0a56a.gif
..
0a23.gif
..
000a2.gif
..
0a65.gif

..
0a76.gif
..
0a1b.gif
..
00aa55k.gif
..
0a67.gif
..
00aa888.gif
..
00aa54.gif
..
0a2b.gif
aşk olsun, yorgunluktan diyelim biricigim...opuyorumnanaktan

Kulittacım burası kk daki yeni eğlencem oldu yerimseniben Rastgele sayfalarda dolana dolana zırt pırt avatar değiştiriyorum bayanssulusmile
Canım senin çok vaktini almıyor mu bunlar, hobin mi yoksa bunlarla oyalanmak :uhm: Bi de bu kadar çok avatarı nerden buluyon yahu.. amma çok sordum ben de :kedi:
Çooook teşekkürler opuyorumnanaktan

Bu şirin şeyler bende tutku oldu canımcım - tüm günümü bunlarla geçirdiğim yetmiyor rüyalarıma bile giriyorlar. boshayallersmile
Miniklerin çizgi film aşkını çok iyi anlıyorum tatlım - bende animasyon gif aşığıyım. :asigim:
Nerden mi buluyorum? Dünya gif sitelerini didikleyip duruyorum. :hulya:
Bunlara emek verip hazırlayanları ayakta alkışlıyorum - emeklerine yüreklerine sağlık. alkisalkisalkis
Yorumun için teşekkürler aveloncum. opuyorumnanaktan

..
0a01aa.gif
..
0a1aa3.gif
..
0a113.gif
..
0abbb.gif
..
0acc.gif
..
0a71.gif
..
0a17.gif

Bu şirin şeyler bende tutku oldu canımcım - tüm günümü bunlarla geçirdiğim yetmiyor rüyalarıma bile giriyorlar. boshayallersmile
Miniklerin çizgi film aşkını çok iyi anlıyorum tatlım - bende animasyon gif aşığıyım. :asigim:
Nerden mi buluyorum? Dünya gif sitelerini didikleyip duruyorum. :hulya:
Bunlara emek verip hazırlayanları ayakta alkışlıyorum - emeklerine yüreklerine sağlık. alkisalkisalkis
Yorumun için teşekkürler aveloncum. opuyorumnanaktan

..
0a01aa.gif
..
0a1aa3.gif
..
0a113.gif
..
0abbb.gif
..
0acc.gif
..
0a71.gif
..
0a17.gif

Çok sevdim ben seni opuyorumnanaktan (bişiler yazmak istiyorum içimden sürekli bu geliyor yerimseniben , yazmasam çatlardım kaydirigubbakcemile3 ) Tekrardan teşekkürler tüm o güzel avatarlar için...

Çok sevdim ben seni opuyorumnanaktan (bişiler yazmak istiyorum içimden sürekli bu geliyor yerimseniben , yazmasam çatlardım kaydirigubbakcemile3 ) Tekrardan teşekkürler tüm o güzel avatarlar için...

Döktür canısı içinde kalmasın.
schrijven_002.gif

Seni gördüğümde benim de içimden kar adam avatarlarını didiklemek geliyor.
super_smilies026.gif

İlham kaynağım olduğun için çok sağol balım.
00020143.gif

..
00aaff.gif
..
mults_snegovik.gif
..
000at.gif
..
0000as.gif
..
0a0a9a9a.gif
..
0000000.gif
..
00aacc.gif

Kulittacım, sen de benim gibi gece kuşusun anlaşılan kaydirigubbakcemile3 Rica ederim canım benim... şu an avatarımdaki kardan adama cidden bayıldım, hem renk hem duruş açısından :asigim: Daha sonra hangi telden çaldığımı sana bildirim canım Şeniz
Öptüüüüüm, hayatta hep mutlu olmanı dilerim opuyorumnanaktan

kulitta emeğine sağlık sürekli takipteyim harikasın opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X