KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

kulittam canım benim ben Burcum için gitar avatarları isteyebilirmiyim
Şimdiden teşekkürler
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kulittam canım benim ben Burcum için gitar avatarları isteyebilirmiyim
Şimdiden teşekkürler
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Burfurum umarım güzellergüzeli Burcunuzun zevkine uygun bişiler bulmuşumdur. opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

..
..
..
..
..
..
..

..
..
..
..
..
..

..
..
..
..
..
..
..

..
..
..
..
..
..
..

olumunekankayizsmile opuyorumnanaktan ellerine yüreğine sağlık bidenem.alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis vereliniortak vereliniortak vereliniortak hepside çok çok güzeller.burcumda çok beğendi teşekkürlerini gönderiyor.gül yanaklarından öpüyor teyzesi.opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

kulittacım ben bişiy rica edicektim senden yine:kedi:bana sworoski taşı ile ilgili bir avatar bulabilirmisin ışıltılı vs. bulabilirsen çook mutlu olurum canım

kulittacım ben bişiy rica edicektim senden yine:kedi:bana sworoski taşı ile ilgili bir avatar bulabilirmisin ışıltılı vs. bulabilirsen çook mutlu olurum canım

Bulamıyom öle bişiler alsanaalsanasmile
Bunlarmı ki Swarovski taşı?bilmiyorumkismile opuyorumnanaktan

..
..
..
..
..

kulittacım peki ben senden yine bişiy rica etsem bana kızarmısın canım:sinifsinif: bana hüzünlü,can sıkıcı durumu anlatan avatar bulabilirmisin:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…