KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

kukilatama sabah kahvaltisi icin tabak hazirladimmm afiyet seker olsun

kahvalti_tabagi.jpg

kukilatama sabah kahvaltisi icin tabak hazirladimmm afiyet seker olsun

Hazıra fena alıştırdın pisicim kaydirigubbakcemile3 - iş başa düştüğünde bakalım napıcam. zemuszemus
Ellerine yüreğine sağlık güzel prensesim.
vereliniortak

.........................

Hangisini eklediğimi unutuyorum canısı CADIARZU bazıları bikaç baskı oluyordur kafamçokkarıştı kusura bakma. :kedi:

kulittacım ellerine saglık hayatım yaaa.hep senin eklediklerinden çalıyorum:))))aaa prenses fb den ne eksigim var ayol dur bende bişeyler ikram edeyim:))))dün akşam peynirli börek yapmıştım canım buyur beraber yiyelim çayla:))
sodaliborek.jpg

Hazıra fena alıştırdın pisicim kaydirigubbakcemile3 - iş başa düştüğünde bakalım napıcam. zemuszemus
vereliniortak

.........................
canimm benimm kedicikler cok guzellerr olsun canim iki baski uc baski olsun emegine saglik dusunmen yeter bitanemm benim sana yorgunluk kahvesi yaptim afiyet olsun canim kukilllaaattaammmmmm benimm

kahve.jpg

kulittacım ellerine saglık hayatım yaaa.hep senin eklediklerinden çalıyorum:))))aaa prenses fb den ne eksigim var ayol dur bende bişeyler ikram edeyim:))))dün akşam peynirli börek yapmıştım canım buyur beraber yiyelim çayla:))

vereliniortak

canimm benimm kedicikler cok guzellerr olsun canim iki baski uc baski olsun emegine saglik dusunmen yeter bitanemm benim sana yorgunluk kahvesi yaptim afiyet olsun canim kukilllaaattaammmmmm benimm

Sağolun kızlar çok naziksiniz opuyorumnanaktan- nefis ikramlarınızın enerjisiyle bomba gibiyim. hihoyyyt

...................................

kukilatammmm gunaydinnn
kahvaltii hazir uyaninca masaya gel bitanemmm
oyyş kahvaltıya bak bende bi köşeye ilişebilirmiyim?kaydirigubbakcemile3
ben artıklara bile razıyımkaydirigubbakcemile3

Kızlar pisi prensesimin ziyafet sofrasında hepinize yer var kaydirigubbakcemile - haydi hep birlikte bu keyfi yaşayalım.
f83a03137a1e9b9b5fb032169525308e.gif
eating-turkey5_ani.gif
6481c51f41c00e5e6ded908e8dd9f1c5.gif

Sağol güzel pisim emeğine sağlık.
opuyorumnanaktan

.....................
4dbcf11d837e7be6a492dd9ab3e4b73e.gif
...

........................

..........................

X