KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

bizim için değerli vaktinden bu işe ayırdığın için çok sağol canım benim kimbilir ne kadar
uğraştırıyor bunları arayıp seçmekalkisalkisalkisalkisalkisalkisa.s.

opuyorumnanaktancanım arkadaşım.bu konuya eklediğin avatarlar o kadar güzeller ve çoklar ki seni takdir etmemek mümkün değilvereliniortak.ellerine,gözlerine,yüreğine sağlık bi tanem.opuyorumnanaktaniki tane de benden senin eklediklerinden alıp üzerlerinde biraz değişiklik yaptım.:kedi:beğenirseniz devamını yapmaya çalışacağım.sevgilerimle...
kadnlarkuluburfur.gif
kkavatarkk.gif

opuyorumnanaktancanım arkadaşım.bu konuya eklediğin avatarlar o kadar güzeller ve çoklar ki seni takdir etmemek mümkün değilvereliniortak.ellerine,gözlerine,yüreğine sağlık bi tanem.opuyorumnanaktaniki tane de benden senin eklediklerinden alıp üzerlerinde biraz değişiklik yaptım.:kedi:beğenirseniz devamını yapmaya çalışacağım.sevgilerimle...
kadnlarkuluburfur.gif
kkavatarkk.gif

Çok anlamlı bu mesajını görmeden ekleme yapmışım burfurum. :kedi:
KK büyük ailemize özel avatarların önemi tartışılmaz. :lepi:
Her biri büyük KK rozeti gibi. :enbuyukkk:
Ellerine yüreğine sağlık canımcım.
opuyorumnanaktan

........
animated_baby_arms_100x100.gif
..

kızlar bende alıorum bu arada bunlardan bazen emeğinize sağlık hakkınızı helal edin hee :))
supersinizz opuyorumnanaktan

bir tane daha benden.bunları hazırlamak vakit aldığı için teker teker geliyor,idare edersiniz artık.
kkavatar1.gif

ellerinize saglik
paylasim icin...

bir tanede benden

Son düzenleme:
Hareketli gifleri KK avatarına uygun hale getirmek için:

taminindirden "photoscape" adında ki programını indir...türkçe...

kurunca "anigif" i tıkla...

Hareketli gifi küçültmek için:
sol tarafta ki panelden pc nin içinden avatarı seç....ortaya sürükle....

sağ taraftan tuval boyutun ayarla de...açılan pencereye her iki kutuya da 100 yaz.......çok kolay

İki gifi peşpeşe ortaya sürükleyerek farklı avatar yapılabilir...

harekettli gifleri avatarımıza eklemek için:
Beğendiğiniz avatarın üzerine mausu sağ tıklayıp - açılan pencerede özellikleri tıklayacaksınız.
Adres(URL) deki lingi kopyalayıp - avatar değiştire gelip (Birinci seçnek - Resmin URL adresini yazınız) bölümüne (http//www.) silerek -yapıştırıp (Değişiklikleri kaydet) tıkladığınızda işlem tamamdır.

Not: Bu işleme rağmen avatar hareker etmiyorsa ya ölçüsü 100x100 den büyük - yada formatı uygun değildir. Sağ ve özellikleri tıkladığında avatarın boyutunu görebilirsiniz. Kolay gelsin

kulitta cok tsk ederim bana avatar yapma programini önerdigin icin a.s.

avatar olarak uyumlu degil, profil resmi olarak uyumlu

Son düzenleme:
X