KK nn Melei Mod.Elif stanbulda :)..Hadin kzlar bulumaya:

:KK43: ben bısey anlamdım hangı gun nerde ne zman bulsulcak yaa anladıysam arap olım lannnnnnn bırı bısey desın bak bıtlıyı goremenız karsıamam mıncıklıyamsasınız benı zaten bugun bıde kayboldum otobusle eve gelrıken :)))

:KK43: ben bısey anlamdım hangı gun nerde ne zman bulsulcak yaa anladıysam arap olım lannnnnnn bırı bısey desın bak bıtlıyı goremenız karsıamam mıncıklıyamsasınız benı zaten bugun bıde kayboldum otobusle eve gelrıken :)))

Yanlışım yoksa saat 1.30'da Fethi Paşa korusunda buluşulacak. hihoyyyt

ne yazikki bu buluşmayada katılamıyıcam yarın izmirden kuzenlerim geliyo düğün alışverişi yapılacak off halbuki çok istemiştim sizlerle tanışmayı

persembe 1.30 feth pasada olmaadaaa senıı bippp

keşke gelebilseydin, iyi olurdu ama işin önemliymiş.
oğluşlarını öp, k.i.b.
ah canısı gelmek isterdim ama işte dediğim gibi
tm canısı sabah öperim
bende senin kuzuları öptüm canım görüşmek üzere

aa tamam canım ısın oenmlıymıs ..

..
kusura bakma gülüm bir dahaki sefere inşallah
o zaman oğluşlarımla geliriz:eek:

ben elif ablacığımla tanıştım yaaaaaaaaaa :dilcikar::dilcikar: istanbulda bir hafta kalcakmış ama benim hep görme şansım var.......siz şimdilik müsade Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

ya neden hafta içi neden saat 1:30... gareziniz mi var bana... hem okul günüm hem de öğlenciyim... gelecek olan arkadaşların içinde çok merak ettiğim kişiler var... bana yapılamaz buu.... küstüm yaa..... :çok üzgünüm:

ben elif ablacığımla tanıştım yaaaaaaaaaa :dilcikar::dilcikar: istanbulda bir hafta kalcakmış ama benim hep görme şansım var.......siz şimdilik müsade Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

oo demek gordun şş kımse duymasın anlat bakımm nasıl bırıı top secret:)

ya neden hafta içi neden saat 1:30... gareziniz mi var bana... hem okul günüm hem de öğlenciyim... gelecek olan arkadaşların içinde çok merak ettiğim kişiler var... bana yapılamaz buu.... küstüm yaa..... :çok üzgünüm:

cnm pazar gunude bulusmustuk keske ona katılabılseydın bıldıgm kadarı ıle elıf arkadasımızın gunlerı sınırlı onun ıcn persembe olmus

kk lıları memnun etmek gercekdende cok zor yaw hafta sonu yapdım nıye hafta sonu dendı hafta ıcı yapdım nıye hafta ıcı dedınız bıdahakına 29 subatta yapımda gelın ozaman...

canım kızlar tanışmasak bile sö<z hafta sonu burda olursam bir daha yaparız veya bir daha gelişe yaparız tamammı :)Karcığımada emeklerinden dolayı çok tşk ediyorum:)

canım kızlar tanışmasak bile sö<z hafta sonu burda olursam bir daha yaparız veya bir daha gelişe yaparız tamammı :)Karcığımada emeklerinden dolayı çok tşk ediyorum:)

reca ederım ablacım..sen yeterkı burda ol ben herhafta yapam bulusma ablam..

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

senağlamasenağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

şşş şker uzulmee sen geldıgnde yıkıcaz burayııııı hem bAK aslında bız gorusmek ıstemıypruz sırf kar uuzzulmesın dıye gıdıyoruz kafana takma şş :KK43:kar corel uzulmesın dıye dıyorum:)

X