KK nn Melei Mod.Elif stanbulda :)..Hadin kzlar bulumaya:

şş sen ruhen beyaz kıyafetınle yanımızda olcan ama hazıran sonuuu gercekkktenn sen olcann hehhe optum seker ben kacar
tamam talısım fotcum :)..
Kızımmmm sarp benim tamam mı onu minicikken ben keşfettimmmm:roflol::roflol:
klava:klava:klava:klava:klava:
de get o benım aşkım :)..
hatunlar bende delmek istiyorum bu buluşma kaçmaz yahu ama
ben kocaelinden nasıl gelcem oraya onu bilmiyorum bi araştırma yapmam lazım haber vericem gene size canlarr
tatlısım sana her yardıma hazırım unutma ..
hafta içi bide :dilcikar: nası gelim çalışıyorum :çok üzgünüm:
ızın alsan

aynen yaa :çok üzgünüm::çok üzgünüm:
aa sednemı gelemıycen yoksa
bende gelemem ki ama hafta içi senağlama

hafta ıcı sen calısmıyonkı yaw..

hafta içi çalışmıyosam ne zaman çalışıyom karcım
malesef bi pazarları boşum senağlama
keşke gelebilsem

hafta içi çalışmıyosam ne zaman çalışıyom karcım
malesef bi pazarları boşum senağlama
keşke gelebilsem

aa ben senı calısmıyo bılıyodumc anım yaa ızın alma durumun yokmu keşke katılabılseydın canım..

hatunlar bende delmek istiyorum bu buluşma kaçmaz yahu ama
ben kocaelinden nasıl gelcem oraya onu bilmiyorum bi araştırma yapmam lazım haber vericem gene size canlarr

Gebze'deki Haydarpaşa garına gelen trenlerden birine binersiniz. Yaklaşık 1.5 saat sonra Kadıköy'de oluyorsunuz. Haydarpaşa Garının biraz ilerisinde (kime sorsanız söyler) otobüs durakları var. Üsküdar-Kadıköy hattından geçen 12A ile Fıstıkağacı durağında inebilirsiniz. Hatta dilerseniz duraktan,yahut Haydarpaşa'dan sizi alabilirim. Yalnız okul problemim var, görüşüp ayarlayabiliriz :)

Perşembe sizlerle olacağım, sınavın ardından okuldan kaçıp size koşacağım kaydirigubbakcemile3
Eh, her ne kadar kafanıza göre biri olmasam da aranıza kabul edersiniz beni ablalarım:1rolleyes:

şşş herkes ayrı telden ama ortak nokta kkdan sekerrr seyy:) ve ayrıca 12 a fıstıkagacından ınmesıne gerek yok bız sahıle yakın yerde buluscaz onun ıcn 12 yada 12 a bınıp uskudarm erkeze gelsın ordan ben kacırım onu zatı kzar ılede uskudar merkezde buluscazz azıcık sekıl yapcam ona bulusma oncesı mor goz pembe yanak yolunmus sac:)):tomato:

aa ben senı calısmıyo bılıyodumc anım yaa ızın alma durumun yokmu keşke katılabılseydın canım..

bende çok isterdim canım gelmeyi ama kısmet
artık bir dahaki pazar buluşmalarına inş sizlere iyi eğlenceler

gel canım geş beklerım senıde cımcımem okulu kırda gel:)..tarıfın ıcınde cok sagolc anım:)

elif bahçeşehirden gelecek olursan bakırköy son duraktan trene binip sirkeci en son durakta inicen oradanda vapurla üsküdar söz vermiyim ama bende gelmeyi çok istiyorum bu arada bende bakırköyden trene binicem gelirsem eğer kesin olursa seninle bakırköyde buluşup geçebiliriz inş

canım kar kardeşim mesajını aldım ama üzülerek belirtmek istiyorum gelemiyçem
nedeni gecen perşembe ablamın k.pederi vefat etti
belçikadan ablamlar geldi şuan burdalar memlekette yani
buluşma günü bende olacaklar bana uğramadan gitmezler çünkü
onun için sizlere bol sohbetler ve eğlençeler diliyorum inşallah bir dahaki buluşmalara
canım okullarda kapanıyor artık

goruselım canım ha sarpıda ısterım ona gore:)..

Kızımmmm sarp benim tamam mı onu minicikken ben keşfettimmmm:roflol::roflol:
klava:klava:klava:klava:klava:

Heyyyyy kavga etmeyin kızlar, herkese yetecek kadar varrrrr...kaydirigubbakcemile3

keşke gelebilseydin, iyi olurdu ama işin önemliymiş.
oğluşlarını öp, k.i.b.

Gelebilmek için oldukça uğraşmam gerek ama Elifçiğimi yeniden görmeye değer.Sizlerle tanışmaya da.Sevgiler.

bi aksilik olmazsa gelebilirim kadıköyden gelecekelrle buluşup gelmek isterim ben de oradan üsküdara geçeriz öyle birşey olursa özelime yazın arkadaşlar emi

aa tamam canım ısın oenmlıymıs ..
Heyyyyy kavga etmeyin kızlar, herkese yetecek kadar varrrrr...kaydirigubbakcemile3

keşke gelebilseydin, iyi olurdu ama işin önemliymiş.
oğluşlarını öp, k.i.b.
hehe yetmez o benım tek :)..
Gelebilmek için oldukça uğraşmam gerek ama Elifçiğimi yeniden görmeye değer.Sizlerle tanışmaya da.Sevgiler.
bızde ısterız canım beklerım..
bi aksilik olmazsa gelebilirim kadıköyden gelecekelrle buluşup gelmek isterim ben de oradan üsküdara geçeriz öyle birşey olursa özelime yazın arkadaşlar emi

gel sekrecım beklıcem tatlısıms enı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…