KK nn Melei Mod.Elif stanbulda :)..Hadin kzlar bulumaya:

vala asıstan matıstan anlamam dırek banlaırm senı kız dunun amelesı bugn sırket sahıbı olmus ha sen gel gorusmeye gosterıcem sana ben:))

ya esse sana şu kar gacısını şikayet edem bida buluşma falan ayarlamam diyi... Kızlarda tutturmuş piknik yapam diye ülen organizatör olmasa kim düzenlicek bunu...

ehuehu ben zatı pıknık dusundugumu soylemısıtm corel canım benım oda ıstıyo pıknık mekan bıle bakıyorum az sabır kızlar hazıran sonu muhtesem bı mekanla pıknık ve sızleri calılıklara kacırcam ehuehu kotukazen:)

yaw etmeyın benle ugrasmayın nese cıkıyom ben kk toplamam lazım yollardan:)..akşama gorusuzr cımcımemmm karın kuban olsun sana bıtenem kulakkklarını cınlatıcaz:)..

valla buyuk gun elifımı gorucem yaşasınnn:)..hadın kızlar bulusmaya:)..

yaw etmeyın benle ugrasmayın nese cıkıyom ben kk toplamam lazım yollardan:)..akşama gorusuzr cımcımemmm karın kuban olsun sana bıtenem kulakkklarını cınlatıcaz:)..

iki saate kadar görüşürüzrüüüzzza.s.

ya biz birmirimizi nasıl tanicaz ben gördüğüm her topluluğa kk danmı dicemkaydirigubbakcemile3

canım zaten kk lılar nasıl bilmem ama kendini belli ediyor.
Biz bu konuda hiç sıkıntı çekmedik... ılginç isim söyleyen bi grup görürsen dal aralarına :))

vala cnm ılk sorum kk mısn ıdoym dısardan baklanalr kaka dedıgmı sanıp gozlerını far gıbı acıylar:) far gıbı acmıyanlar kk cnm ordan anlarsın:)

canım zaten kk lılar nasıl bilmem ama kendini belli ediyor.
Biz bu konuda hiç sıkıntı çekmedik... İlginç isim söyleyen bi grup görürsen dal aralarına :))

kaydirigubbakcemile3
vala cnm ılk sorum kk mısn ıdoym dısardan baklanalr kaka dedıgmı sanıp gozlerını far gıbı acıylar:) far gıbı acmıyanlar kk cnm ordan anlarsın:)

kaydirigubbakcemile3tamam ozman ben tek geleceğim eğer böyle etrafa bakınan bir tip görürseniz benim. Fiziksel yapım heryerden görünmeye müsaittirkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3lepi diye bağırmayın garipsenmeyelim laelaelaelaelae

cnm nerdne gelıceksın baak ben uskudar cesme onunde olcam 1 gıbı berbaer gıderız seker ıstersen

cnm nerdne gelıceksın baak ben uskudar cesme onunde olcam 1 gıbı berbaer gıderız seker ıstersen

kadıköyden gelcem canım kadıköyden 12 mi vardı 12b mi hangisi gitceğimiz yere yakın indirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…