KK nn Melei Mod.Elif stanbulda :)..Hadin kzlar bulumaya:

canımıniçi bana kkdan onluk gelıyo soz o onlukle pasta yapıp pıknık gorusmemıze getırıp hava atıcam :)

karcıgm bne erkenden ablama ugrucam yegenımı bırakcam feth pasa onund ebeklerım senıı fıstık tahmını 1 gıbı feth pasa onund e olursun dımı bu arada sımdıen dıym boyu uzunlar tek cekım ıcn 5 ytl orta by toplu cekımler 4 ytl dır topuklu gıymıcemkı foto esselııgnızı ıyı yapııym :)

kar cım biz eşimle geçicez karşıya cnm...
esse cim ne giyeyim hayatım kaydirigubbakcemile2

ah ah
kaçabilsem bi an önce
bu yaz zor geçicek zor

es se ıslak kek olsun emme
hepsinide ben yirim:)

hehe tamm masalım:)..corel ayy sımdı basıp gelıcem oraya heee

ah ah
kaçabilsem bi an önce
bu yaz zor geçicek zor

es se ıslak kek olsun emme
hepsinide ben yirim:)

oy sen yeterkı ye kılo all kıs 10 tane yapayımda ben pastada ıyıym ıslak kek hıc yapmadım cıkolatalı yada muzlu pasta tercıh senın seker yeterkı kılo al ıyılıgne dıyorum:icecream:

hehe tamm masalım:)..corel ayy sımdı basıp gelıcem oraya heee

şş sen once fethpasaya uc sonra bne senı ucurcam antalyayyaaa ama yok se oraya gıdersne corel gelmek ıstemez buraaya bırak ozlesın bızıkı kacıp kacıp gelsinnnaniknanik

essemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
muzlu olsun
ben gelene kilo vermiş olurum ki :)
2 kg da senin pastalarınla aliyim nolcak:)

essemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
muzlu olsun
ben gelene kilo vermiş olurum ki :)
2 kg da senin pastalarınla aliyim nolcak:)

of olmadı işteee:kızgın: senın orda alman lazım şeker gitt mutfak bolumune tek tek yapılanları denetle senın görevın degılmıı bak bı seker oranı azmı tuz oranı nasıl kalıtelı bı urunmu yoksa ucuz alınıp pahalımı gosterılmıs sırf bunun ıcn hergun tum yapılan yıyeceklerı kontrol et sekerrr:1closedeyes:

ediyorum ki
herşeyden minik minik yiyorum abartmadan
tatlı bölümüne heç uğramıyom :)
uğrarsam fena

ediyorum ki
herşeyden minik minik yiyorum abartmadan
tatlı bölümüne heç uğramıyom :)
uğrarsam fena

asıl onlara gıt bakk encok ordan muhasbeyı vururlarr arastırmak ıcn bakıyousn hıc bısey olmaz sadece 5 ayda 10 kg sekercım:) ama gorev askına degerrrrrrrrr:asigim:

valla buyuk gun elifımı gorucem yaşasınnn:)..hadın kızlar bulusmaya:)..

X