Kk' nın En İyi Sonbahar\ Kış Günlük Giyim Kombin yarışmasına katılan arkadaşlar

Çok teşekkür ederim keşke yarışarak kazanılan bir Pro üyeliğe sahip olsaydım:):KK66: ama sevindim o ayrı:KK54:

ilkler hep sıkıntılı olur. belki eleştirilmekten çekinildiği için, belki nasıl bişey çıkacağı tam bilinmediği için , belki (o kadar imzalı imzalı gezmeme rağmen:) ) yeterince duyuru yapamdığımız için katılım az oldu. ama sen diğer arkadaşlar gibi ilk cesaret edenlerden oldun bence buda çok önemli bir kazanım:KK31:

hay allah bende bekliyordum ,ama açılmamış üzüldüm ,oysa ne çok katılım olurdu bu tarz ve benzeri yarışmalara..
bence vazgeçmeyin,hevesinde kırılmasın oky'im:KK34:

bu arada ben aylar hatta yıllar önce podyum makyajında 1. seçilmiştim,hala KK'nın hediyesi gelecek :KK24:

hay allah bende bekliyordum ,ama açılmamış üzüldüm ,oysa ne çok katılım olurdu bu tarz ve benzeri yarışmalara..

bu arada ben aylar hatta yıllar önce podyum makyajında 1. seçilmiştim,hala KK'nın hediyesi gelecek :KK24:

yıllar olmalı değilmi, eskiden çok yapılırdı böyle yarışmalar. :KK31:

5 kişi ile de açılsaymış keşke :KK31: Yeterli şıklık sağlanmış bence :26:

Yemek yarışmasıda 5 kişide açılıyordu :KK52:

Oky ve cadum emeğinize sağlık , daha çok duyuralım bu sefer , çok zevkli olacak bence .

Yarışma olsa idi , oyum bibiskremversem ' e giderdi :KK12::KK12:

Son düzenleme:

açılırsa yarışmalar senide bekliyorum canım.
onu kazene yaz istersen nilciğim...

Oky ve cadum emeğinize sağlık , daha çok duyuralım bu sefer , çok zevkli olacak bende .

teşekkürler canım:KK42::KK42::KK42::KK42:

ilkler hep sıkıntılı olur. belki eleştirilmekten çekinildiği için, belki nasıl bişey çıkacağı tam bilinmediği için , belki (o kadar imzalı imzalı gezmeme rağmen:) ) yeterince duyuru yapamdığımız için katılım az oldu. ama sen diğer arkadaşlar gibi ilk cesaret edenlerden oldun bence buda çok önemli bir kazanım:KK31:
Çok teşekkürler elimden geldiği kadar ve sizde yarışma başlattığınız takdirde hepsine katılmaya çalışacağım sonuçta katılım çoğalırsa çok eğleneceğimizden eminim hem kaynaşmışta oluruz devamı gelsin bence:KK16:

Oky ve cadum emeğinize sağlık , daha çok duyuralım bu sefer , çok zevkli olacak bence .

Çok teşekkürler sevindim vallahi:KK19:

X