KK da şaşırdığınız şeyler?(Gülünç)

valla. çok ilginç. demin, demir demirkan vardı. herife dibim düşüyor. zaten görmüştüm kendisini. pek yakışıklı ya kendileri.:nazar:

evet ya çok yakışıklııı benim kocişte boyu biraz uzun olsa dişleri düzgün olsa göbişi gitse popda küçülse aynı demrdemirkan bekaydirigubbakcemile3

ya hanımlar gerçekten doğru bu belgeselde izlemiştim afrika kadınları yapıyormuş bunu dikkat edin ciltleri gerçekten pürüzsüz.

kendi arkadaşımdan biliyorum bunu çok sivilceli bir cildi vardı sırtı filanda öyleydi inanın geçti bu sorunu [/B]
hangisi yarıyor ablacım
tis mi, zincir mi :roflol::roflol::roflol:

ayy düşünsene kadın çişini yüzüne sürüp yatıyor herüfüde tepikliyor kadın git çiş kokuyon diye sempatiksalakcinni akannehir

yapan var ama sempatiksalakcinni

ya hanımlar gerçekten doğru bu belgeselde izlemiştim afrika kadınları yapıyormuş bunu dikkat edin ciltleri gerçekten pürüzsüz.

kendi arkadaşımdan biliyorum bunu çok sivilceli bir cildi vardı sırtı filanda öyleydi inanın geçti bu sorunu

ben siğile sürüldüğünü duymuştum.

hahha bi arada birisi konu açmıştı ya
kocasının menisini yüzüne sürüyomuş
bizim kızlardan biride cevap vermişti bende ishal olunca sürüyo o daha faydali demişti :roflol:

haha toprak o ne yaa nerede açılıyo bu konular nasl benden kaçmış :roflol: :roflol: :roflol:

evet ya çok yakışıklııı benim kocişte boyu biraz uzun olsa dişleri düzgün olsa göbişi gitse popda küçülse aynı demrdemirkan bekaydirigubbakcemile3
daa ne kaldı :roflol::roflol::roflol::roflol:
eşin ni zaman göbeklendi gı sırnaşık şeysırnaşık şey

tıpkısının aynısıymış be kaydirigubbakcemile3

haha toprak o ne yaa nerede açılıyo bu konular nasl benden kaçmış :roflol: :roflol: :roflol:

ya sorma neler neler var ya sempatiksalakcinni
toprağım bundan sonra sanadda işerat çakarım yerimseniben

off biri formül söylesinde benimkine uygulıyım göbeklensin biraz
uyus yediğini inkar edenlerden bende şişkoyum 10 numara gibi dolanıyoz ortalıkta

nasıl becerdin kız
KKdan bunun formülünü de mi öğrendin sırnaşık şey
töbe töbe kaydirigubbakcemile3

evet kuş ayın 1 i ile 10 u arasında gece tam 11:27 de karanlık odada ama hiç ışık görmeyecek yoksam olmaz aklinialirimsmile 45 derecelik açıylan sey ettiginde herif hamile kalıo test edildi onayladı tecrübeyle sabittir kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

anlatıma bak ya sölemicek yani öbürkü kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey

napayım anacım her an gözetlenebiliriz sempatiksalakcinni
sperm anacım eyvahedigeldismile

desene kremlere boşuna para dökik, evlendim ekomiye can veremedim, çok müsrifim çook sempatiksalakcinni
salvolin kremden bile daa iyi sırnaşık şeysırnaşık şey

sen niye o kadar para döküyon ki kremlere bak bedava işte sempatiksalakcinni sositososito

ıyyyyyyyy
böghhhhhhhhhh
puuuuuuuuu
kafamçokkarıştı

ya sen başlattın şimdide ıyykkkk sempatiksalakcinni sırnaşık şey

X